Autor Wątek: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018  (Przeczytany 4149 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« dnia: 06 Stycznia 2019, 15:41:52 »

Kolejny rok w historii Trzynastego Schronu jest za nami. Dzięki Bogu, dzięki Emanacji, dzięki tym wszystkim siłom (i środkom), które dobrze życzą naszemu projektowi. A ten, by istnieć oraz się rozwijać, musi mieć swoich wiernych odbiorców. Część z nich, bo nie wszyscy, skupieni są na schronowych serwisach społecznościowych.

Oto więc dane dotyczącego naszego potencjału w mediach społecznościowych za rok 2018.

« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2019, 18:44:12 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ubik

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Stycznia 2019, 20:29:33 »
O nie wiedziałem że macie grupę na sztimie, już dołączam.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Stycznia 2019, 00:15:58 »
A ja sobie raczej daruję. Mam się na Schronie chwalić, że czasem grywam w "Darkest Dungeon"? Chociaż, w sumie - jakaś apokalipsa! Zadaniem gracza jest doprowadzenie do tego by stała się post.  :ords
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Stycznia 2019, 21:22:53 »
gratulacje  :piwo2:
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Stycznia 2019, 21:48:55 »
gratulacje  :piwo2:
A no, jest czego  :zcz2: Jak na niszową tematykę podawaną z ambicjami, a nie tylko z "obrazkiem z jednym zdaniem" to liczby te robią wrażenie.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Stycznia 2019, 21:59:07 »
robią, robią, tez obiecuje powrzucać do zasobów jakieś ciekawostki, bo spadłem w otchłań bezczynności
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Stycznia 2019, 22:17:14 »
@Aq
Ludzie aktywni i z zapałem zawsze się przydadzą. Jak nie do pisania tekstów, do podrzucania śmiesznych artów na Facebooka. A każdy zawsze może zostać członkiem redakcji przecież  :ssnacz:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Stycznia 2019, 22:19:11 »
kiedyś lata świetlne temu, ktoś mi tu nawet to proponował, przydało by się tu trochę posprzątać technicznie, pooddzielać esencję od standardów, bo w niektórych działach jest misz masz
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Stycznia 2019, 23:16:47 »
Mówisz o forum? Bo na Stronie Głównej jest już parę zmian segregujących aktualną tematykę postapo, a nie ruszającą zbytnio historycznych działów z Falloutami.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Raport społecznościowy - podsumowanie roku 2018
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Stycznia 2019, 23:19:34 »
o forum, strona główna ma swój styl i idzie się połapać, tam praktycznie wszystko odnosi się do tematyki
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.