Autor Wątek: Fallout 5  (Przeczytany 4428 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Fallout 5
« dnia: 11 Grudnia 2016, 18:20:19 »
słyszałem plotki ze ma powstać fallout 5 wie ktoś coś wiecej na ten temat ? swoją drogą szkoda ze fallout 3 i new vegas nie  było tak stworzona gra Grafika,Dialogi ,system rozwoju postaci,budowa wioski tak jak w grze fallout 4, dobrze było gdyby odnowa stworzyli grę fallout 1 i 2 tylko tak jak fallout 4

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudnia 2016, 21:05:13 »
słyszałem plotki ze ma powstać fallout 5 wie ktoś coś wiecej na ten temat ? swoją drogą szkoda ze fallout 3 i new vegas nie  było tak stworzona gra Grafika,Dialogi ,system rozwoju postaci,budowa wioski tak jak w grze fallout 4, dobrze było gdyby odnowa stworzyli grę fallout 1 i 2 tylko tak jak fallout 4

Cóż, posiadasz dość kontrowersyjne zdanie.
Fallout 5 na pewno powstanie, i to dość szybko. Myślę że dostaniesz w nim wszystko to co spodobało ci się w Faloucie 4, z jeszcze większym naciskiem na strzelanie i budowanie. Ale proszę, nie mów nawet o przenoszeniu pierwszych Falloutów na ten styl rozgrywki.
Poza tym, poczytaj trochę na forum czy na naszej stronie, jak wygląda sprawa z prawami autorskimi i tym jakie są różnice pomiędzy pierwszymi Falloutami a nowymi.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudnia 2016, 17:13:58 »
słyszałem plotki ze ma powstać fallout 5 wie ktoś coś wiecej na ten temat ?

To nie plotki tylko oczywistość..

dobrze było gdyby odnowa stworzyli grę fallout 1 i 2 tylko tak jak fallout 4

Dzięki Bogu jest to niemożliwe..

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Stycznia 2018, 01:04:48 »
są plotki ze akcja fallout 5 bedzie w Polsce, mam nadzieje ze to prawda

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Stycznia 2018, 08:30:06 »
są plotki ze akcja fallout 5 bedzie w Polsce, mam nadzieje ze to prawda

Lol, dobre :hyh

Nie, było kilka projektów stworzenia "Fallouta w Polsce" z których najdalej zaszedł ten z którego urodził się Afterfail, ale nie ma szans by Bethesda oficjalnie coś takiego zrobiła. Powinieneś się zresztą domyśleć.

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Stycznia 2018, 16:44:09 »
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Stycznia 2018, 16:54:30 »
są plotki ze akcja fallout 5 bedzie w Polsce, mam nadzieje ze to prawda

Lol, dobre :hyh

Nie, było kilka projektów stworzenia "Fallouta w Polsce" z których najdalej zaszedł ten z którego urodził się Afterfail, ale nie ma szans by Bethesda oficjalnie coś takiego zrobiła. Powinieneś się zresztą domyśleć.

niedawno powstał jeszcze inny Polski fallout jakieś MMO Polskie , nawet podczas opisu gry pisze ze to Polski fallout stworzone przez Polskie studio, ja akurat chciałbym umieć stworzyć gry, wtedy próbowałbym stworzyć prawdziwy Polski fallout mapa swiata ,lokalizacje,questy , budowa osady, erotyka jak w grze wiedzmin ,naszym zadaniem było odbudowy Intermarium (Polski sojusz  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/3eb6e1991731f6c04e9f6986f72fd47b_XL.jpg  ) w mojej fabule tak wyglądała Polska po II wojny światowej , Polska nalezała do wspólnoty Europy a Sowieci nigdy nas nie podbili

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Stycznia 2018, 17:32:10 »
Cytuj
ja akurat chciałbym umieć stworzyć gry

To się naucz. Serio. Zamiast tworzyć wątki "ja to bym chciał" zrób coś. Nie zniechęcaj się po porażkach, tylko przyłóż do nauki. Postaw sobie jakiś realistyczny cel, a najlepiej napisz do jakiś twórców modyfikacji którym możesz pomóc, i tym samym się czegoś nauczyć.

Cytuj
erotyka jak w grze wiedzmin

Erotyka w grach z fotorealistyczną grafiką nie jest dobra, uwierz mi ziom.

Cytuj
w mojej fabule tak wyglądała Polska po II wojny światowej , Polska nalezała do wspólnoty Europy a Sowieci nigdy nas nie podbili

Ciekawa fabuła.
Jak chcesz ją rozpromować, to napisz jakiegoś fanfika. Wprowadzenie do świata, losy Polski po Apokalipsie. Przyłóż się, napisz dobrze to może ktoś przeczyta i twoje marzenie zacznie się rozrastać.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 5
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Stycznia 2018, 22:29:28 »
Cytuj
ja akurat chciałbym umieć stworzyć gry
To się naucz. Serio. Zamiast tworzyć wątki "ja to bym chciał" zrób coś. Nie zniechęcaj się po porażkach, tylko przyłóż do nauki. Postaw sobie jakiś realistyczny cel, a najlepiej napisz do jakiś twórców modyfikacji którym możesz pomóc, i tym samym się czegoś nauczyć.
Dokładnie. Nie potrzeba nam kolejnego kółka wzajemnej adoracji pokroju Shamo :aqq:

Cytuj
erotyka jak w grze wiedzmin
Erotyka w grach z fotorealistyczną grafiką nie jest dobra, uwierz mi ziom.
Wybacz ale to stwierdzenie nie ma sensu. Wszystko zależy od targetu. Chyba że miałeś na myśli że tego typu elementy poważnie wpływają na rating? No ale w tym przypadku nie wiem jak wskazanie na fotorealizm ma coś do rzeczy? No chyba że mówisz o tzw. "dolinie niesamowitości" no ale tu trudno mówić o fotorealizmie poza kategoriami propagandy marketingowej. W Wiedźminie ten element był ok, bo Wiedźmin to dark fantasy nie unikające takich rzeczy jak przemoc, rasizm i seks. Jednak to co odwaliła Andromeda to taki debilizm że aż głowa boli. Serio? Po ki chuj? Jedynie Kirk ma prawo do seksu z kosmitkami :zwr.

Cytuj
w mojej fabule tak wyglądała Polska po II wojny światowej , Polska nalezała do wspólnoty Europy a Sowieci nigdy nas nie podbili
Ciekawa fabuła.
To się dopiero okaże. Jeśli kolega ma ochotę zagłębiać się w historię alternatywną to dobrze coś w ogóle o tym wiedzieć. Niestety bardzo łatwo skończyć z nacjonalistycznym bełkotem w stylu "gdyby Rosja nas nie podbiła to podbilibyśmy Rosję". Niestety jak nie chcemy skończyć w zbrojach wspomaganych z husarskimi skrzydłami nie pozwalającymi sprawnie przejść przez drzwi, warto coś wiedzieć o faktycznych realiach. Jak to się stało? Piłsudski się nie przekręcił i wszedł koalicję z Hitlerem? Może Polska się obroniła z powodu światlejszej polityki obronnej i problemów wewnętrznych Sowietów? Bo raczej nie ma co liczyć na Aliantów. Nawet gdyby ci nie sprzedali Polski to nie mieli oni realnych narzędzi nacisku na Sowietów (którzy zresztą nas nie podbili a jedynie nie oddali naszych ziem). Zasadniczo już po wybuchu II Wojny Światowej pole manewru było małe więc celować należy raczej w politykę przedwojenną.

Jak chcesz ją rozpromować, to napisz jakiegoś fanfika. Wprowadzenie do świata, losy Polski po Apokalipsie. Przyłóż się, napisz dobrze to może ktoś przeczyta i twoje marzenie zacznie się rozrastać.
Choć fan-fik'ami gardzę to się zgadzam. Sam mam kilka wymarzonych "co bym zrobił gdybym miał kilka milionów dolarów" projektów których spełnienia nie oczekuję, ale skoro nie stać się nawet na zrobienie szkicu fabuły to raczej bym się nawet nie odzywał.