Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 18, 2019, 05:16:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Aktualizacja - październik '08  (Przeczytany 4247 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Październik 05, 2008, 00:36:59 »

Bezpośredni link do newsa

-----

Zamiast słowa wstępu od razu jedziemy z koksem - czyli informujemy o materiałach jakie pojawiły się na stronie od lipca:

F - jak Fallouty

# polo57 nadesłał nam dwa mody do Fallouta 2:
- Todd's head mod
- Big stuff mod.
# Dział O GRZE - FALLOUT 3 został parę razy zaktualizowany przez DoPra.
# GALERIA - FALLOUT 3 została poddana uaktualnieniu i drobnej modyfikacji - Squonk.
# CIEKAWE QUESTY - FALLOUT TACTICS zostały uporządkowane pod względem dostępu do lokacji, oraz pojawiły się tam nowe materiały:
- Quincy - HumbaQ
- St Louis - Michał.
# Dział VAN BUREN został rozbudowany o poddział Pliki. A tam oprócz tego i owego jest także do pobrania tech demo tego projektu. Wykonał Squonk.

PA/PN - tematyka postapo/postnuke

# W spisie opowiadań opublikowanych na łamach czasopisma Science Fiction pojawiły się poprawki oraz nowe pozycje.
# Dział Teledyski został poddany przebudowie, którą wykonał Zingero. Dodatkowo dodałem tam trochę nowych rzeczy (do namierzenia niektórych przyczynił się KeniG):
- Buldog - "Piąty rozbiór Polski" (inspirowany)
- Duran Duran - "Wild Boys"
- Scooter - Maria (I like It Loud)
- Tina Turner - "We Don't Need Another Hero" (inspirowany).
# Nowe GADŻETY:
- atomowy proszek - KeniG
- naszywka SAC - Squonk.
# Opowiadanie "Witajcie w ciężkich czasach: Orchid" - autor kaznodzieja_nowej_ery.
# Recenzja fimu "Otchłań" napisana przez Squonka.
# Dwa nowe arty w GALERII ARTYSTYSTYCZNEJ narysowane przez Zingero.
# "Zabójczy misiek" w HUMORZE OBRAZKOWYM stworzony przez Squonka.
# Zebrane felietony w dziale ARTYKUŁY - autorzy: redakcja Trzynastego Schronu.
# Opis gry "Hopkins FBI" - autor Squonk.
# Film dokumentalny "Uwaga, parzy!" - zarzucił KeniG.

13S - sprawy redakcyjne

# W wyniku zaistniałych - obiektywnych - okoliczności uruchomiliśmy Forum newsowe. Zapraszamy naszych czytelników do rejestracji się na nim - to też jest wsparcie dla nas.
# Zasoby kadrowe Trzynastego Schronu powiększyli:
- Ulyssaeir - na stołku redaktora,
- Zingero, nie wiem oraz Chrzysztof - objęli fuchę współpracowników.
# Trzynasty Schron otrzymał numer identyfikacji wydawnictw ciągłych ISSN 1899-6396
# Listę Zasłużonych dla Trzynastego Schronu powiększyły znane nam dobrze osoby mające mi.n. ciągoty zombiakowo-telewizyjne (każdy z osobna): Micronus oraz bio_hazard ;-)

No to chyba tyle co mam do zakomunikowania. Wytrawni "buszujący w schronie" znajdą jeszcze parę innych rzecz - już wrzuconych na stronę - o których poinformujemy wkrótce.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2008, 04:49:35 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 05, 2008, 13:30:27 »

Hoho... no ide sobie, patrze - a leją zasłużonych! Wink

Czymzesz sobie zasluzylismy na ten zaszczyt o Wielki Schronozatorze? Tongue
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Październik 05, 2008, 14:19:14 »

Te wiadomości zostały utajnione Wink

No jak to za co? Jak zostały przyznane - a jak widać dużo osób ich nie posiada (i na dzień dzisiejszy poza jedną osobą nie widzę kandydata na nie) - to jakieś powody były  Tongue

Dajcie mi człowieka a paragraf się zawsze znajdzie  Cheesy

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #3 : Październik 05, 2008, 22:30:12 »

Hopkins FBI to byla gra... Znudzony Gajos, przygodowka polaczona ze strzelanka i nadprzyrodzonymi zjawiskami z domieszka wyciagu z trupa. Calkowicie wypadlo mi z glowy ze tam wybuchla jakas bomba atomowa. Szkoda ze okazala sie taka krotka.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Październik 06, 2008, 00:24:59 »

A no jo - też to zauważyłem w tej minirecce, że gra kończy zdecydowanie za szybko, bez jakiegoś wyraźnego finałuu czy końca.

Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #5 : Październik 06, 2008, 00:47:57 »

Wiem, bo przeczytalem te minirecke  Smiley Chcialem po prostu byc udowodnieniem owej tezy.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Październik 06, 2008, 01:04:03 »

A no joo  Smiley

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!