Autor Wątek: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego  (Przeczytany 11756 razy)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Kwietnia 2009, 19:06:55 »
Otruł się, po czym dla pewności włożył sobie pistolet do ust i wystrzelił.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Kwietnia 2009, 19:09:51 »
Eee, zaraz... DO UST?

Edit: ok, poszukałem na wiki:
"Powszechnie przyjmuje się, że uczynił to strzelając z pistoletu w usta lub rozgryzając fiolkę z cyjankiem (niektórzy, głównie sowieccy historycy utrzymują, iż w rzeczywistości został zastrzelony przez swoich adiutantów lub straż przyboczną)".

Więc tak naprawde nie wiadomo. ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2009, 19:16:35 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Kwietnia 2009, 20:34:40 »
...nie, on sobie strzelił w skroń. :P z pistoleta
na wodę

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Kwietnia 2009, 00:06:08 »
Co to za różnica czy spieprzył okrętem podwodnym do Argentyny, czy zastrzelił  się sam, czy też sam się zabił cyjankiem. Był kawałem nieobdarzonego miłością w dzieciństwie sku...syna, który nie powinien chodzić po ziemi.

I to się powinno o nim wiedzieć  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Kwietnia 2009, 12:19:35 »
Poczytajcie sobie jego cytaty na wiki, niezły niemrawiec...

A tak jakos mnie ostatnio pewna myśl dopadła. Co by było gdyby Hitler miał syna? :P

Cytuj
na wodę
Acha, załadował pistolet na wodę cyjankiem i strzelił sobie do ust. No i zagadka rozwiązana ;p
Użytkownik został zbanowany.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Kwietnia 2009, 12:43:04 »
A tak jakos mnie ostatnio pewna myśl dopadła. Co by było gdyby Hitler miał syna? :P

Myślę, że Niemcy chowaliby i chronili jego ewentualnych dziedziców. Tak jak ma to miejsce z dziedzicami Chrystusa (vide "Kod Leonardo DaVinci" - wcale nie banalna i nie wyssana z palca historia).

A podobno Hitler miał pochodzenie żydowskie - sporo o tym słyszałem. Wierzycie w to? Po obejrzeniu filmu "Fanatyk" wcale nie musi być to takie nieprawdopodobne...
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Kwietnia 2009, 12:46:34 »
Przecież Hitler nienawidził żydów ???
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Kwietnia 2009, 13:03:58 »
A w Polsce wielu prawicowców nienawidzi gejów, a sami przecież...  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

lady_m

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Kwietnia 2009, 13:33:32 »
Przecież Hitler nienawidził żydów ???

"...Hitler powtarzał też, że nie chce wojny wcale..."
 :P

Przeciez mozna nienawidzic srodowisko z ktorego sie pochodzi... Mozna nienawidziec Bulgarow, bedac bulgarem, czy piekarzy samu bedac piekarzem... Czy Hitler mial pochodzenie zydowskie? Nie wiem. Wokol tego czlowiega naroslo tyle mitow, ze w sumie nie wiadomo.
The details are trivial and pointless, the reasons, as always, purely human ones…

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Kwietnia 2009, 13:38:19 »
Gdzieś słyszałem, że miał jakiś żydowskich dalszych krewnych, dziadka, wujka albo ciotkę - coś takiego.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Kwietnia 2009, 13:49:45 »
Po pierwsze: Hitler był żydem, a prawdziwe nazwisko jego dziadka brzmiało Salomon (Gdy ów dziadek zamieszkał w Austrii zmienił nazwisko na Hüttler). Głównym powodem nienawiści Hitlera do własnego narodu było ogólne kojarzenie żydów z despotycznym i sadystycznym ojcem który znęcał się nad nim i którego Adolf szczerze nienawidził. Niemniej zwalanie wszelkich win za antysemityzm na Hitlera jest tu dużym nadużyciem, bo prawda jest taka że powszechna nienawiść do żydów po prostu umożliwiła radykałom dojście do władzy. Z drugiej strony należy także pamiętać o tym że do sytuacji w Niemczech walnie przyczyniły się inna kraje zachodnie, które po wygranej pierwszej wojnie światowej zaczęły zdzierać z Niemców horrendalne "odszkodowania" doprowadzając ten kraj do zapaści. A gdzie kryzys tam chaos, szukanie winnych i w końcu do władzy dochodzą radykały tworząc małe piekiełko. Jak dla mnie Hitler jest tak naprawdę pożałowania godną postacią dramatyczną, a nie prawdziwym wcieleniem czystego zła.

Po drugie: Jeśli chodzi o kwestie potomków to należny pamiętać o tym że Hitler nie miał większego szczęścia w miłości tak więc brak rodziny nikogo nie dziwi (Zresztą po co miał kontynuować swoje żydowskie geny, co nie?). Niemniej ... Hitler miał syna ... z pewną Amerykanką! Co ciekawe ów syn walczył później jako żołnierz po stronie Aliantów, zaś obecnie jego bezpośredni potomkowie wciąż żyją w Stanach pod zmienionymi nazwiskami.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwietnia 2009, 13:52:39 wysłana przez Rezro »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 74 rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Kwietnia 2009, 14:03:17 »
No i należy pamiętać, że koncerny amerykańskie (które należały do bogatych i wpływowych Żydów) przed wojną z chęcią robiły z hitlerowskimi Niemcami interesy, a każde "wchodzenie" na Hitlera było powodem do wielkich fochów. W końcu sam Charlie Chaplin miał pod górę, gdy kręcił "Dyktatora"...

Dopiero po II wojnie, te żydowskie mądrale, które cały czas tam grzały swoje dupy gdy ich europejscy bracia szli na rzeź do komór - nagle przejrzeli na oczy. Przejrzeli tak mocno, że dostrzegli, że cały naród Polski pomagał Niemcom w mordowaniu ich ziomków. Baa!!! To Polacy zabijali Żydów by przejąć ich majątki...

 ::)

I na takiej to glebie głupoty i umysłowej abnegacji legną się narodowe smrody.

Zresztą ja uważam, że ci wszyscy narodowcy, którzy widzą w Żydach wszelkie zło w Polsce, tak naprawdę chodzą na garnuszku amerykańskich Żydów, których musi gryźć sumienie, oj musi, gdy sobie pomyślą że gówno zrobili by zapobiec Holocaustowi. Stąd lepiej zamydlać oczy winą naszego narodu, a to znowu jest na rękę narodowcom, bo mogą krzyczeć, "że to Żydzi, Żydzi są winni".

Stąd w interesie każdego Polaka powinno leżeć dobro i bezpieczeństwo Izraela, który jest ostoją normalności w widzeniu stosunków między obiema narodowościami. Bo gdy amerykańscy Żydzi przejęliby głos, to naprawdę byśmy mieli przerąbane.

Nawet Marek Edelman zapewne zostałby uznany przez nich za szmalcownika  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.