Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 22, 2019, 22:12:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biblia Fallout 7 - przetłumaczona!  (Przeczytany 8984 razy)
Holden
Major
*

« : Kwiecień 25, 2009, 22:36:20 »

Duże projekty wymagające organizacji kilku osób naraz mają to do siebie ,że nie przebiegają bez krwi i potu, a często gęsto po prostu są odstawiane na półkę, gdzie kończą swój żywot zapomniane i porzucone. Podobnie mogło stać się z tym tłumaczeniem, trudno znaleźć odpowiedź na pytanie czemu 5 osób tłumaczyło 15 stron tekstu przez miesiąc – ważne że się udało. Podziękowanie należą się kilku osobom:

NW
i owsiance – za dobre chęci, niestety ich udział w tym projekcie został spacyfikowany przez życiowy zapierdol.

Zdzisiowi - za solidność i przetłumaczenie w zasadzie połowy tego piekielnego dokumentu.

Uqahsowi – bez którego nigdy byśmy tego projektu nie skończyli.

Warto też wspomnieć że zakończenie pracy nad tą częścią ma pewien wymiar symboliczny, projekty tłumaczenia FB6 i FB7 leżały rozmemłane od miesięcy i dopiero teraz, dzięki grupie wspaniałych osób udało się je zakończyć - można powiedzieć że skończyliśmy misje zaczętą przez inne pokolenie redaktorów. Życzę wam wszystkim miłej lektury. Wszelkie ewentualne Guły i krzaczki zgłaszajcie… Uqahsowi który ma to niezwykłe szczęście być osobą, która to wszystko ostatecznie poskładała do kupy ~~

PS: Chciałem napisać jeszcze długaśny wywód na temat okrutnych rzeczy, które uczynię osobie która w moim pobliżu wspomni o tłumaczeniu FB8 ale postanowiłem tego nie robić, jeżeli zbierze się grupa wystarczająco niezrównoważanych osób to i tak nie będą mieć wyboru i będę musiał im pomóc ;p

Biblia leży w naszych schronowych zasobach - POBIERZ.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2009, 12:21:17 wysłane przez Squonk » Zapisane
Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 25, 2009, 22:55:10 »

Gratuluję wszystkim zaangażowanym w sprawę. W wolnej chwili na pewno przeczytam.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 25, 2009, 23:21:57 »

(...)“jak mi się wydaje, jest po rosyjsku.” ROSYJSKU? To polska strona, powtarzam: P-O-L-S-K-A. Tak jak Polska.(...)
Odpowiedź Chrisa na to jest powalająca... xd

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 25, 2009, 23:27:14 »

Kawał dobrej roboty, ot co.

Użytkownik został zbanowany.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 26, 2009, 01:42:35 »

Wersja DOC już nie jest dostępna - został tylko PDF  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Uqahs
Gen. brygady - Redaktor
*

Extraterrestrial

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 26, 2009, 18:45:14 »

Tym razem, jak to mawia Holden, dostało mi się +5 do lansu. Cheesy

Człowiek sobie siedzi, odpoczywa w sobotni wieczór, a tu zjawia się Holden i oznajmia, że trza biblię sprawdzić i złożyć. Smiley

Holden
Major
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 27, 2009, 04:22:42 »

Człowiek sobie siedzi, odpoczywa w sobotni wieczór, a tu zjawia się Holden i oznajmia, że trza biblię sprawdzić i złożyć. Smiley

A to dopiero początek naszej znajomości  Tongue
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 27, 2009, 11:04:39 »

To zabrzmiało wieloaspektowo  Wink

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 30, 2009, 21:29:23 »

Zaktualizowałem dział biblijny i widzę, że właśnie zbliżyliśmy się liczbą tłumaczeń do prac jakie wykonał płk. de Wonderer  Wink On jeden - wy razem. Na pewno zaznaliście (i poniekąd trochę ja też) co to znaczy działać nad czymś w grupie. A de Wonderera to ominęło  Grin

Holden
Major
*

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 30, 2009, 21:46:00 »

Szczerze mówiąc, to gdyby każdy z nas z osobna tłumaczył biblię samemu, pojawiła by się ona pewnie o wiele szybciej, ot taki paradoks. Jednak praca, w którą włożona wysiłek wielu ludzi jest zawsze bogatsza o ich osobowość.

A co do działania w grupie, a będąc ściślejszym w zespole, w którym ja zupełnie przez przypadek zostałem koordynatorem (po prostu podle zostałem wrobiony ;p) to trzeba sobie powiedzieć, że jest to działanie niewdzięczne, trzeba podejmować trudne decyzje, odbierać ludziom strony czy też wygarniać pewne rzeczy. Doświadczając tego wszystkiego nie trudno się dziwić, że ludzie po wykonaniu wielkich projektów przestają się do siebie odzywać mając siebie wzajemnie serdecznie dość. To co mogę poradzić innym, to więcej nie znaczy łatwiej, biorąc się za takie projekty z góry zakładajcie że będą trudności, awantury - krew, pot i łzy, i zawsze, nawet mając najlepszych ludzi jacy są bądźcie gotowi na rozczarowania.
owsianka
Chorąży - Redaktor
*

Nuclear Zombie Penguin

« Odpowiedz #10 : Maj 09, 2009, 18:39:12 »

no tak to się przypadkiem złożyło, że ktoś musiał być tym zuym Wink niepotrzebnie odpisywałeś na moje maile ;P masz za swoje Cool

Zaprawdę powiadam wam! Nie podążajcie ścieżka Wielkiego Lansu!
Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #11 : Październik 15, 2009, 23:57:02 »

Świtna robota chłopaki, kiedy część kolejna? Cheesy
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #12 : Październik 16, 2009, 00:18:45 »

Można by powiedzieć, że podjęliśmy już pewne starania... Cheesy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Październik 16, 2009, 00:24:11 »

Czyli jak dzidziuś - jest w planach  Wink

Holden
Major
*

« Odpowiedz #14 : Październik 16, 2009, 00:34:38 »

he he zobaczymy co uly dzisiaj urodzi  Tongue
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #15 : Październik 16, 2009, 00:34:53 »

He he, właśnie dzisiaj rano przeglądałem zasoby 13S i miałem odkopać temat  tłumaczenia Biblii Smiley Jak widać nie musiałem  Smiley

Trzynasty Schron - zawsze o krok przed resztą  Wink

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Październik 16, 2009, 00:58:27 »

Wy tu nie o katabasiarni (znaczy słowo biblia mi się z nimi kojarzy) tylko zacieszać konkurs: że sukces,  że wspólnie razem i solidarnie załoga Trzynastego Schronu zagłosowała, a to wszystko odbyło się zgodnie z wytycznymi ND, które swoim autorytetem wspierało RNP - z DoPrem na czele  Kiss

Dzięki temu zrobimy sztuczny tłum i zwiększymy zainteresowanie tamtym tematem  Grin

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!