Autor Wątek: Fallout 4 kilka pytan  (Przeczytany 1825 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Fallout 4 kilka pytan
« dnia: 03 Czerwca 2017, 08:12:48 »
Witam mam kilka pytań,

1. jak budować osady bez modów tak aby było bez limitu w budowaniu ? znajomy co gra w tą gre powiedział ze on rozwiązuje limit w budowaniu taki sposób, w grze kilka przedmiotów wkłada do szafy a potem wyciąga z tej szafy wszystko wtedy jest wiecej wolnych miejsc w limitu budowaniu , denerwuje mnie ten limit w budowaniu ,limit w budowaniu wieżyczek obronny ,

2.słyszałem czytałem na wiki Angielskim ze Minguteni mogą mieć sojusz z Bractwem stali lub z Trasą , (Trasa pomaga Mingutemon w obronie Zamku przed bractwem stali )

3. jeśli mam grę fallout na STEAM to jest ze jak dajemy nowa gra to wtedy automatycznie save same usuwają się, czytałem ze na STEAM można pobrać patch który naprawia ten bug w grze, jak dokładnie pobrać ten patch na steam ?

dziadekz

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Fallout 4 kilka pytan
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwietnia 2024, 08:39:46 »

Oczywiście, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania:

Limit w budowaniu w grze może być frustrujący, ale istnieją pewne sposoby na jego obejście. Metoda, którą opisałeś, polega na przenoszeniu przedmiotów do schowka lub innego kontenera, aby zwolnić miejsce w limicie budowlanym. Innym sposobem może być wykorzystanie glitchy lub exploitów w grze, jednak niektórzy gracze preferują unikanie takich praktyk. Niestety, bez użycia modów nie ma oficjalnej metody na całkowite zniesienie limitu budowy.

Co do Twojego drugiego pytania, w grze Fallout różne frakcje mogą nawiązywać sojusze w zależności od działań gracza i wyborów podejmowanych w trakcie rozgrywki. Nie mam jednak dokładnych informacji na temat sojuszy pomiędzy Mingutenami a Bractwem Stali lub Trasą. Może to być element fabuły, który zależy od Twoich działań w grze.

Jeśli masz problem z zapisywaniem gry w Fallout na Steam, może to być spowodowane różnymi czynnikami, w tym błędami lub ustawieniami gry. Pobranie patcha, który naprawia ten problem, może być rozwiązaniem. W zależności od tego, jak gra jest zaktualizowana, patch może być automatycznie pobierany przez Steam. Jeśli nie, możesz spróbować ręcznie sprawdzić aktualizacje gry w bibliotece Steam. W przypadku specyficznych instrukcji dotyczących pobrania i zainstalowania patcha, sugeruję poszukanie informacji na oficjalnej stronie gry lub na forum społecznościowym Steam.

Mam nadzieję, że te odpowiedzi pomogą Ci w rozwiązaniu problemów w grze! Jeśli masz więcej pytań, śmiało pytaj.



_______________________________
https://otomedi.pl/bostonka-co-to/