Autor Wątek: F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?  (Przeczytany 6303 razy)

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?
« dnia: 07 Kwietnia 2017, 23:23:04 »
Jak w tytule. Zaluje, ze nie dalem 10 dex na starcie. Czy w grze jest mozliwosc zwiekszenia dex o 1? Myslalem, ze bedzie modul z dex, ale tarz patrze i jednak nie ma. Przynajmniej w zwyklym F2. Wiem, ze mozna perkiem, ale czy jest jeszcze jakas inna mozliwosc?

Sajok

  • Chorąży
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwietnia 2017, 11:25:35 »
Z tego co pamiętam to w jednej z nowych lokacji (AOŚ) można znaleźć serum na wzrost o punkcik Zręczności. Odsyłam do mojej solucji F2RP - kiedyś tu ją lub linka zamieszczałem  ;)

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwietnia 2017, 15:03:54 »
Dzieki. Mozesz pouszkac linka do tej solucji? Gdzie jest ta lokacja (AOŚ, a pelna nazwa?) i czy dojs mozna do niej juz stosunkowo szybko?

Poza tym. Jestes w stanie ocenic, czy to do bre staty dla snajpera? Chyba luck za malo dalem.

5/8/6/4/8/9/7 (z gifted)
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2017, 15:07:41 wysłana przez Fenix »

Sajok

  • Chorąży
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwietnia 2017, 00:49:16 »
Tu masz linka do forum gdzie solucje dawałem
http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=6531

Agencja Ochrony Środowiska - nie pamiętam dokładnie w którym miejscu mapy jest, bo dawno nie grałem, gdzieś bodajże w centrum mapy. Z solucji powinieneś się dowiedzieć. Jest to jednak dość ciężka, kilku poziomowa lokacja. Nigdy nie grałem (przynajmniej w F2, bo w 3 i NV prawie zawsze nim jestem) snajperem, ale na oko staty wydają mi się ok.

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwietnia 2017, 17:23:04 »
Ok, dzieki za link.

Sajok

  • Chorąży
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Kwietnia 2017, 17:42:22 »
Na zdrowie :) Aha, jeszcze gwoli wyjaśnienia dodam, iż solucja jest oparta jeszcze o wersję RP 2.3.2 a nie najnowszą 2.3.3 Wydaje mi się jednak, że zmian chyba nie jest dużo w tej najnowszej w stosunku do poprzedniczki. Jedną co zauważyłem to badajże zmiana nazwy wioski Sulika z "Prymitywne plemię" na jakąś inną.