Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 16, 2019, 16:32:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Powitanie na forum  (Przeczytany 83994 razy)
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #40 : Październik 06, 2008, 16:52:24 »

@Jasiu
No to zesmy sie poprzepraszali, przeszli na zdrobnienia(zazwyczaj dojscie do tego etapu zwiazku zajmuje mi wiecej czasu ale dla Ciebie wszystko) i sie wszystko wyklarowalo.  Kiss

Swoja droga ciekawym, czy Ci od konkursu sie przywitaja, czy tylko wysla mail i zapomna o forum?
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #41 : Październik 06, 2008, 17:14:50 »

Swoja droga ciekawym, czy Ci od konkursu sie przywitaja, czy tylko wysla mail i zapomna o forum?

Biznes is biznes  Cheesy Ale jeśli nawet to już na każdego z nich będzie założona teczka  Lips Sealed

Cheesy

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #42 : Październik 06, 2008, 22:03:49 »

@Jasiu
No to zesmy sie poprzepraszali, przeszli na zdrobnienia(zazwyczaj dojscie do tego etapu zwiazku zajmuje mi wiecej czasu ale dla Ciebie wszystko) i sie wszystko wyklarowalo.  Kiss

Miło mi Smiley
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że zostane odebrany tak, jakby to była ironia, chociaż nie jest   Sad

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #43 : Październik 06, 2008, 22:11:41 »

Ja tez nie wiem dlaczego - wydawalo mi sie, ze bylem delikatny. Sad
Deckard
Kapral
*

« Odpowiedz #44 : Październik 07, 2008, 12:04:43 »

Podobno szczególnie zafascynowane kupą występuje u dzieci w wieku przedszkolnym Tongue
I wracając do efektów audio-wizualnych, towarzyszących przyjściu kupy na świat, chciałbym podzielić się odkryciem nowego gatunku kupy, mianowicie, kupą wędrującą, którego to przedstawiciel w tajemniczy sposób znalazł się na drzwiach garażu mojego sąsiada Tongue
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 12:06:14 wysłane przez Deckard » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #45 : Październik 07, 2008, 12:33:22 »

Sobie pisz co chcesz - ale kwestię kupy łatwo można podłączyć pod klimaty apokaliptyczne  Lips Sealed

Otóż zmiany w otoczeniu miejskim (pisze o swoim mieście) sprawiły wręcz nadmnożenie się ptactwa kraczącego - kawki, wrony, itp. Te towarzycho ma się w takich warunkach wręcz wyśmienicie, a jak przelatueje z jednej części miasta na drugą, to z nieba wręcz leci deszcz gówna  Grin

Że śmieszne? No w sumie jak to się czyta to tak - ale jak tak się na to spojrzy z naukowego punktu widzenia to już nie. Ptaki żyją wśród ludzi, nie boją się ich. Ich gówna są idealną pożywką na różne zarazki i bakterie - zwłaszcza w tym miejscach gdzie śpią (park z wysokimi drzewami).

Słowem - jedno wielkie i tykające jak bomba zegarowe - gówno  Shocked

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
el2prezesso
Gość
« Odpowiedz #46 : Październik 07, 2008, 13:08:45 »

Takie gołębie dla przykładu roznoszą więcej bakterii niż szczury. A my naiwni jeszcze je dokarmiamy. Grin
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #47 : Październik 07, 2008, 13:49:51 »

Mój znajomy w taki sposób zyskał ksywkę "Ornitolog". Świetnie się sprawdził w roli celu.

Irrhas
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #48 : Październik 09, 2008, 11:37:13 »

Witam mieszkańców 13 schronu Wink

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #49 : Październik 09, 2008, 13:06:34 »

Trzynastego jak już  Grin Ale witamy, witamy  Cool

Deckard
Kapral
*

« Odpowiedz #50 : Październik 09, 2008, 21:32:32 »

*Rozgląda się z trwogą po schronie, w poszukiwaniu mieszkanek*
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #51 : Październik 09, 2008, 22:16:18 »

*Z trwogą stwierdza, że ostatnimi czasy tutaj takowe nie zaglądają*

maYa
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #52 : Październik 19, 2008, 15:40:55 »

A zaglądam, tylko nie zwykłam wypowiadać się z temacie powitań, takie moje skrzywienie i tyle. A wracając do kupy, to dość ciekawe, że właśnie o tym traktuje "Powitanie na forum". I może właśnie dlatego jest to moje ulubione forum (trochę wazeliny nikomu jeszcze nie zaszkodziło  Wink), i nie chodzi o kupę.

"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #53 : Październik 19, 2008, 18:54:58 »

i nie chodzi o kupę.

Dobra, dobra  Cool

Kaznodzieja
St. plutonowy
*

miziantrop

« Odpowiedz #54 : Październik 19, 2008, 20:42:15 »

A wracając do kupy, to dość ciekawe, że właśnie o tym traktuje "Powitanie na forum".
Wszystko zaczęło się od wstrętnych akwizytorów, który właśnie w taki sposób się witają. I nie tylko na forum  Lips Sealed
RadioActive
Plutonowy
*

« Odpowiedz #55 : Listopad 08, 2008, 21:45:38 »

Witam wszystkich forumowiczów :>
Nazywam się  <beep>, mam <beep> lat i pochodzę z <beep>. Fallout to pierwsza gra komputerowa w jaką zagrałem (jeszcze jako mały gnojek) i od tej chwili jest dla mnie wzorem RPG idealnego. Od paru lat czytuje Trzynasty Schron i rozmaite strony o ematyce PA i PN, oglądam filmy katastroficzne, wojenne - ogólnie wszelkie teatry ludzkich dramatów z wojną w tle. Bo to właśnie zagrożenie, empatia i stres pokazuje jacy naprawdę jesteśmy. Obnaża ludzi, zarówno emocjonalnie jak i materialnie (:>) co pozwala poznać się na nich, zaufać im lub znienawidzić ich. Wojna daje szansę wybić się poniżanym, i poniżyć wywyższonych.

Ehy. Jak się rozkręcam to gadam od rzeczy.

@Zboczenie ludzka rzecz. Poprawione ;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2008, 22:26:59 wysłane przez RadioActive » Zapisane
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #56 : Listopad 08, 2008, 22:15:58 »

Całkiem trafne spostrzeżenia, tylko pisz Trzynasty Schron zamiast 13:P (takie zboczenie zawodowe)

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #57 : Listopad 10, 2008, 14:10:49 »

Całkiem trafne spostrzeżenia, tylko pisz Trzynasty Schron zamiast 13:P (takie zboczenie zawodowe)

To efekt takiej małej schronowej schizy  Tongue Otóż wkoorf ogarnia nas kiedy ludzie kojarzą nas z Kryptą 13 bądź piszą o nas/do nas - w oficjalnych pismach - 13S.

Co do Krypty 13 - nie mamy z nią nic wspólnego, a skrót 13S może być używany w luźnej konwersacji czy szybkiej wymianie myśli, np. na forum  Wink A nazwa "Trzynastka" (pisana także z małej litery) styka  Cool

Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #58 : Listopad 18, 2008, 22:37:29 »

heh, dopiero tera znalazłem ten temat. tak więc witam wszystkich Cheesy
Piwek
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #59 : Listopad 23, 2008, 03:16:33 »

Witam mieszkańców Trzynastego Schronu
i pamiętajcie
Nic tak nie jara jak seria z Bozara Grin
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!