Autor Wątek: Powitanie na forum  (Przeczytany 130379 razy)

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #220 dnia: 13 Czerwca 2010, 19:53:00 »
wszak już zostałem skocony (jest takie słowo?) (...) stosunek do służby wojskowej odbyty

Ano, jest takie słowo :afr Spoko, nie sądzę żeby im się chciało organizować coś takiego. Za dużo ludu się rejestruje i pewnie musieliby powołać specjalne komando do spraw kocenia :-* To dość abstrakcyjne. Nadal nic poza powitalnym banem nie przychodzi mi do głowy :zwr

VicThor

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #221 dnia: 13 Czerwca 2010, 20:58:04 »
zawsze można nam nowym wcisnąć jakieś czarno-białe fikuśne zdjęcie kota w miejscu gdzie starszyzna ma szarżę/ baretki/ status aktywności (czy jak tam nazwać to pole pod nickiem).  Hehe co za masochizm, pomagam w wymyślaniu uciskania świeżaków.  :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #222 dnia: 13 Czerwca 2010, 23:16:14 »
Nic takiego nie będzie. Schron jest proekologiczny (ale antykomunistyczny, wszak wiadomo nie od dziś, że zielony to niedojrzały czerwony) oraz jednomyślnie sprzeciwia się akcji wybijania bobrów (jest bobrolubny, można nawet powiedzieć że jest wielkim sympatykiem bobrów), dodatkowo w znacznej części rozkochany w kotach (Sajdon, Hammer, Squonk - no może ten ostatni najmniej), posiada nawet swoje zwierzątko-maskotkę: Schronka. W takich okolicznościach powinniśmy występować do Animal Planet o nakręcenie odcinka na naszej niwie albo o jakąś zapomogę do organizacji strzegącej praw zwierząt - w końcu robimy w jednej działce, a i zwierząt u nas co niemiara (najwięcej osłów, chociaż trafiają się i małpy, przelotnie urozmaicane skowronkami).
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #223 dnia: 13 Czerwca 2010, 23:21:38 »
Sprzeciw! Składam oficjalny wniosek o dopisanie Ordynusa do forumowych miłośników kotów! :bnn

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #224 dnia: 13 Czerwca 2010, 23:25:41 »
Ty mnie tam wyglądasz na jaskiniowca. Za czasów jaskiniowców nie było kotów*.

*A na pewno nie takich do lubienia, tylko jakieś tygrysy szablozębne.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #225 dnia: 13 Czerwca 2010, 23:43:44 »
Aż mi się przypomniała taka piosenka, bandyto:

Wszystkie koty nasze są:
Kasia, Majkiel, Małgosia, Dżon!

A w podstawówce grałem wodza troglodytów w przedstawieniu o troglodytach :ords

DODATEK:

"Dżoooon" było z tego co pamiętam

No, nawet na początku napisałem "Dżohohohon" a potem zmieniłem na "Dżo-o-o-on" bo to tak właśnie było, ale wtedy musiałbym też kombinować z "sąąąąą" żeby było sprawiedliwie, a to kiepsko wygląda więc postanowiłem zostawić "Dżon" - ha!
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2010, 23:57:10 wysłana przez Ordynus »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #226 dnia: 13 Czerwca 2010, 23:52:21 »
"Dżoooon" było z tego co pamiętam, o wieli znawco kotów  :/

Dobra - koniec offtopu!
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #227 dnia: 14 Czerwca 2010, 02:12:49 »
Cytat: Jasiu
dodatkowo w znacznej części rozkochany w kotach (Sajdon, Hammer, Squonk - no może ten ostatni najmniej)
Co k :cnsd a najmniej?  >:( A kto miał 5 małych kotków w misce?  >:( >:( >:( Widać jak te SSI ssie od kiedy ma nowego szefa, który nie wie, że koty z generalicji to lubią Sajdony, DoPry i Squonki  :hyh

Zaś koty - czyli nowi na forum z miejsca dostają prawa do wzięcia udziału w schronowych konkursach i możliwość wygrania wypasionych nagród  :-[ No i sporą wolność w wyrażaniu swoich poglądów i opinii, ograniczoną polskim prawem oraz subiektywną oceną redakcyjnego moderatora, pod warunkiem, że się na nie napatoczy i uzna, że coś jest nie tak :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #228 dnia: 14 Czerwca 2010, 10:38:12 »
Cytat: Jasiu
dodatkowo w znacznej części rozkochany w kotach (Sajdon, Hammer, Squonk - no może ten ostatni najmniej)
Co k :cnsd a najmniej?  >:( A kto miał 5 małych kotków w misce?  >:( >:( >:( Widać jak te SSI ssie od kiedy ma nowego szefa, który nie wie, że koty z generalicji to lubią Sajdony, DoPry i Squonki  :hyh

Oj tam oj tam. Hammery chyba też. A DoPry i Sajdony nie są z generalicji - i kto tu posysa na temat informacji? :D

A co do pięciu kotów w misce (znane bardzo w kulturze Schronu zdjęcie), to cóż z tego, że je miałeś, skoro potem wszystkie ugotowałeś? :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #229 dnia: 14 Czerwca 2010, 10:57:03 »
No czasem trzeba coś zrobić by podbudować swój czarny wizerunek  :afr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

de

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #230 dnia: 18 Czerwca 2010, 09:57:48 »
Dzień Zdrowy wszystkich forumowiczom!

Na początku była gra "w wojnę" (taka karcianka analogowa jakby kto nie pamiętał), potem była Contra i Tanki na pegazusie, aż w końcu mój pierwszy komp amd 133 Mhz z Doomem, Quakiem i w późniejszym czasie niezapomnianym Falloutem.


Doświadczenia wyciągnięte z tych gier pozostawiły trwały uszczerbek na mym zdrowiu - podkrążone oczy, garb, zielony odcień skóry, tiki nerwowe, manie prześladowcze itp :nord:

Przestałem być gładkoskórym...

pzdr



VicThor

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #231 dnia: 18 Czerwca 2010, 10:21:44 »
W imieniu kotów :hyh ...Ave de, civitatis te salutant.

AiszA

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
  • haba haba haba
    • Wirtualna Stolica Gier
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #232 dnia: 18 Lipca 2010, 14:12:00 »
Witam,
Mam nadzieję, że mogę schronić się tutaj przed upałem, w schronie z natury panuje przyjemny chłód ;)
Tańczysz jak ci grają... moje ręce sznurków nie mają.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #233 dnia: 18 Lipca 2010, 14:18:11 »
A i owszem, witamy!

Nie jestem tylko pewien co do tego chłodu. Tutaj dużo chłopa i każdy generuje jakieś ciepło. Powietrze też się kończy. Do tego nie wiedzieć czemu, gdy chłopaki widzą jakąś babuszkę to od razu rwą się aby ją ogrzać.
Jak ci takie warunki odpowiadają.... dla mnie bomba.

Jedno kilo wymierzę sobie sam :wpr13s:

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

AiszA

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
  • haba haba haba
    • Wirtualna Stolica Gier
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #234 dnia: 18 Lipca 2010, 14:39:07 »
Jak ci takie warunki odpowiadają....

Zawsze to - mniejsze, większe wyzwanie :P

Jedno kilo wymierzę sobie sam :wpr13s:
Drobnostka, każdy ma jakiś fetysz :P I mogę powachlować z przyjemnością :wpr13s:
« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2010, 14:41:01 wysłana przez AiszA »
Tańczysz jak ci grają... moje ręce sznurków nie mają.

zmstr

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #235 dnia: 30 Sierpnia 2010, 21:04:57 »
No więc... (nie zaczynamy zdania od "no więc" - wiem :P )
Kilkanaście lat temu jako nastolatek kupowałem sobie czasopismo "Gry Komputerowe", pewnego pięknego popołudnia wróciłem ze szkoły do domu, ściskając w ręku świeżutki numer GK. Jako młody zapaleniec czytałem zazwyczaj pismo od deski do deski i tak natrafiłem na wzmiankę o produkcji gry Fallout. W owym czasie te trzy literki RPG elektryzowały mnie jako coś nadnaturalnego, wyższego, ale jakoś gry tego typu omijałem szerokim łukiem, porywając się na gry, hmm... bardziej "kolorowe" - Little Big Adventure, Sub Culture, Jack Orlando - te tytuły rządziły wtedy moją wyobraźnią i miejscem na dysku twardym. Minęło trochę czasu, Gry Komputerowe połaczyły się z jakimś marnym pisemkiem i przestało to pismo do mnie trafiać, przerzuciłem się na CDA i tak pewnego razu trafił mi w ręce numer z pierwszym Falloutem. Podniecony i urzeczony wspomnieniami z czytania artykułu o F1, zainstalowałem grę i... się zraziłem :o wydała mi się jakaś dziwna i niegrywalna. Stwierdziłem że jeszcze kiedyś do niej wrócę i odłożyłem na półkę. Później pojawił się F2 w CDA i po próbie zagrania stwierdziłem, że to mój kulejący angielski może stać na przeszkodzie poznania tej gry i.... poszedłem do sklepu kupując sobie oryginał po polsku   :hyh Zacząłem grać i pochłonąłem się w grze zupełnie... Po ukończeniu gry szybko zakupiłem zaległą część pierwszą też w wersji polskiej i jako już lekki "weteran" mogłem sobie przechodzić część pierwszą. Ogarnęło mnie szaleństwo Fallouta i jemu podobnych gier... Było Arcanum, był BoS (szczerze mówiąc zawiódł mnie na całej linii) i oczekiwanie co będzie dalej - w międzyczasie wracałem do swojej ulubionej części drugiej, by znów przeżyć niesamowitą przygodę. Lata mijały, gry komputerowe ewoluowały, człowiek się starzał, czasu na granie było coraz mniej... Czytając wzmianki o F3 znów serce zabiło mocniej, ale czytając również opinie graczy jakoś nie miałem ochoty zepsuć sobie smaku nazwą Fallout. Aż wreszcie pewnego pięknego sierpniowego dnia ujrzałem w MM blask pudełka z F3 - gra plus premium disc i postanowiłem zaryzykować. I tak właśnie dzisiaj byłem sobie w RGN dowiedzieć się informacji o moim ojcu :)
Chciałem wszystkich powitać na forum i mam nadzieję, że będę tu częstym bywalcem oraz aktywnym użytkownikiem. Pozdrawiam :spk

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #236 dnia: 31 Sierpnia 2010, 09:19:28 »
To to jest forum o Falloutach? Że niby o postapo i grach komputerowych? To ja chyba pomyliłem forum, bo ja chciałem na takie ze zwierzątkami i o roślinkach... Czy naczelny może mnie usunąć bo ja wam userów nie chce nabijać jak wy takie zwyrole jesteście i o martwych ludziach i wojnach tutaj, teges.

A tak serio... to witamy!  :zwr

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #237 dnia: 31 Sierpnia 2010, 10:53:21 »
Naczelny ma lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się pierdołami co się komu tutaj podoba bądź nie  :ssi Od takich spraw jest sekretarz redakcji  :ords :ords :ords

No witamy i szczęść Boże  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #238 dnia: 31 Sierpnia 2010, 11:19:48 »
Znaczy mam dać Rectumowi bana?  :-[
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #239 dnia: 31 Sierpnia 2010, 11:33:09 »
A nie obowiązuje u nas tzw. "polityka miłości"? Jak nie to na mocy swoich uprawnień mogę ją ogłosić i wytyczyć jej kierunek  :hyh
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia 2010, 11:41:57 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.