Autor Wątek: Powitanie na forum  (Przeczytany 130362 razy)

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #180 dnia: 24 Grudnia 2009, 16:38:13 »
Ja, niżej podpisany, przyznaję się bez tortur. Osobiście założyłem konto na forum, w dniu 18 grudnia, roku pańskiego 2009, w celach wyłudzenia nagród, które do rozdysponowania są w konkursach przedświątecznych.

Konkursów będzie ciąg dalszy :) Już szykujemy noworoczny!

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #181 dnia: 06 Stycznia 2010, 18:11:40 »
Nie witałem się tu jeszcze a więc:
Witam cieplutko ;*
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #182 dnia: 19 Stycznia 2010, 21:42:05 »
Cześć kostuch102.

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #183 dnia: 11 Kwietnia 2010, 00:20:12 »
Tak więc, jakby tu zacząć. Na forum zarejestrowałem się dawno temu, może nawet ktoś mnie kojarzy. Pisałem dużo i nie na temat irytując wszystkich wokół (najprościej rzecz ujmując: byłem tylko następnym spamującym idiotą). Cóż, wydaje mi się że od tamtego czasu coś zmieniło się na lepsze i postanowiłem wrócić. Pewnie minie chwila zanim oswoję się z forum, sporo się zmieniło podczas mojej nieobecności. Jeśli chodzi o dawne posty, nie mam nic na swoje wytłumaczenie, gdyby wszystkie zniknęły czułbym się o niebo lepiej, nie odczuwając wstydu jaki się z nimi wiąże.

Na koniec powiem tylko: witam wszystkich ponownie.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #184 dnia: 11 Kwietnia 2010, 01:38:28 »
Spamujący idiota? Masz na myśli Satana, bo innego z naszego forum nie znam  :-\ No chyba, że także ten psychol co wszędzie Jezusa widział, a jak dostał bana to przysłał do nas mejle w których opisał jaki to jest chory i skrzywdzony przez życie.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #185 dnia: 11 Kwietnia 2010, 03:34:20 »
Mam na myśli siebie, choć z tego co napisałeś wnioskuję, że nawiedzali to forum gorsi. A jeśli chodzi o moje spamowanie, wystarczy poczytać moje stare posty, ot taki jeden dla przykładu.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #186 dnia: 11 Kwietnia 2010, 09:56:28 »
No już nie bawmy się w uprawianie samokrytyki bo stalinizmem i komuną zaczyna tu pachnieć, a Trzynasty Schron działa przecież jak teokracja w Iranie z silnym wkładem hierarchicznym. Jak coś jest zgodne z doktryną schronizmu i żaden ajatollah (czyli redaktor) nie wydał fatwy, że jest inaczej to tak jest  :-*

Czy jakoś tak  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

wrzosobe

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #187 dnia: 20 Kwietnia 2010, 19:56:30 »
Hej wszystkim, interesuje się od jakiegoś czasu Trzynastym Schronem i postanowiłem się zarejestrować.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #188 dnia: 20 Kwietnia 2010, 20:57:20 »
Ha, ND zapewne w skowronkach, że ktoś interesuje się Schronem, a nie postapo ;) :P
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #189 dnia: 20 Kwietnia 2010, 22:27:13 »
Jak ów user będzie za często używał takich oczojebliwych kolorków jakich użył, to ND na pewno nim się zainteresuje  :-[

Ale póki co witamy!  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #190 dnia: 22 Maja 2010, 23:28:10 »
...no i go spłoszyłeś :P
« Ostatnia zmiana: 22 Maja 2010, 23:38:38 wysłana przez Ordynus »

rombus

  • Forumowy pajac
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #191 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:03:02 »
witam wszystkich szczególnie redaktorów zapewne magistrów chciałem małą wazeline strzelić bo słyszałem że redaktorzy 13 schronu to Bogowie na tym forum i potrafią zniszczyć osobę tak dla własnego focha bądź dla pokazania własnego ja innym uczestnikom forum . Tak więc BĄDŹCIE POZDROWIENI O BOGOWIE ( redaktorzy ) 13 SCHRONU CHWAŁA NAJWYŻSZYM. he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he hehehehehehahahahahahahahahaha :@ :P :zwr
Użytkownik został zbanowany.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #192 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:25:05 »
witam wszystkich szczególnie redaktorów zapewne magistrów chciałem małą wazeline strzelić bo słyszałem że redaktorzy 13 schronu to Bogowie na tym forum i potrafią zniszczyć osobę tak dla własnego focha bądź dla pokazania własnego ja innym uczestnikom forum . Tak więc BĄDŹCIE POZDROWIENI O BOGOWIE ( redaktorzy ) 13 SCHRONU CHWAŁA NAJWYŻSZYM. he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he hehehehehehahahahahahahahahaha :@ :P :zwr

Za dużo wypiłem, czy to naprawdę jest tu napisane?  ???
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #193 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:28:20 »
Po co od razu wyskakiwać z jakąś teokracją i wiarą (bogowie i tam bzdury). Po prostu właściciele utrzymujący to z własnych środków, które mogli by równie dobrze wydać na wódkę, no nie? A kapitalizm niesie za sobą pewne prawa  :-*

I choć witamy to przypominamy, że nie ma takiego czegoś jak 13 Schron (jest Trzynasty Schron albo 13S), bo każdy tak piszący daje tylko świadectwo własnej ignorancji, a wręcz głupoty. Zwłaszcza taki, kto bierze sie za zarzucanie czegoś nam  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #194 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:29:17 »
To może go zbanować na 24?  8)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #195 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:32:00 »
Jak koleś postrzega nas przez pryzmat jakiś religijnych bzdur, to ciężko będzie mu wpoić zasady kapitalizmu nawet i banem na 48 godzin  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

rombus

  • Forumowy pajac
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #196 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:46:26 »
O Bogowie zaszczytem dla mnie i wielką rozkoszą będzie ( będę walił konia dzień w dzień myśląc o cudownym banie nr 24) oddaje pokłon REDAKTOROM 13 S
P.S a po kolejnym banie i tak mnie słodko przyjmiecie jako nowym wcieleniu waszego chrystusa który odpuszcza wam to bałwochwalstwo jakim jesteście naszpikowani
P.S proponuje zażywać thc albo lekko mocniejsze halucynogeny dla zmiany własnych osobowości bo bycie prostakiem chamem i mega wieśniakiem daje troche do przemyśleń szczególnie w tym prostackim ( świńskim ) rzekomo demokratycznym Państwie
P.S Kocham was nasze polskie móżdżki
P.S he he he he he he he he he he he ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
P.S szczerze oddany umiłowany przez pseudo chrześcijańki naród neftal życia poszukiwacz duchów Rombus paladyn nocy serce nieśmiertelności księcia ciemności władcy południa Pana nad Ogniem Piekielnym Strąconą doskonałość SZATANA
P.S SATANAS REGINIS
Chwała szatanowi :'(
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #197 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:48:35 »
Jesteś tym pojebem ze Świdnika?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

rombus

  • Forumowy pajac
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #198 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:51:09 »
Tak o WIELKI REDAKTORZE SQUONK pozdrawiam :-X
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Powitanie na forum
« Odpowiedź #199 dnia: 02 Czerwca 2010, 12:56:42 »
I tak się kończą reformy służby zdrowia, gdy leczenie psychiatryczne nie jest dobrze przez NFZ refundowane :(
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.