Autor Wątek: Fallout 1.3.5 Patch PL  (Przeczytany 39141 razy)

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Fallout 1.3.5 Patch PL
« dnia: 11 Stycznia 2012, 18:22:44 »
Spolszczenie najnowszej wersji nieoficjalnego patcha grupy TeamX. Zawiera wszystkie poprawki do wersji 1.3.5. Dodaje ze względu na to, że nikt tym się od dawna nie zajmuje, a szkoda :(
Tłumaczenie, w 99% Cubika (wykorzystane z poprzednich wersji) z za co mu bardzo dziękuję :) (Tak mam pozwolenie od niego)

Linki:
Fallout 1.3.5 Patch PL
Fallout 1 NPC Mod v3.5 PL

Patch dodatkowo w sobie zawiera poprawki z wersji 1.2 oraz tłumaczenie dla Hi-Res.

Polecam pobrać też NPC mod ponieważ wprowadza możliwość zmiany pancerza naszym towarzyszom oraz awans dla nich ;)

-----

Pliki są też dostępne w schronowej plikowni:


Fallout 1.3.5 Patch PL
Fallout 1 NPC Mod v3.5 PL

Squonk
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2015, 15:08:27 wysłana przez Squonk »

Jared

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwca 2012, 15:02:02 »
Linki już nie działają :( ma ktoś może owe patche i udostępni je ? byłbym wdzięczny.

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwca 2012, 20:37:53 »
Działają... Naprawie jak będę miał czas... Wystarczy, że klikniesz w link i jak ci wyświetli błąd strony to klikasz pasek adresu i wciskasz enter

Jared

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Czerwca 2012, 21:45:18 »
Działają... Naprawie jak będę miał czas... Wystarczy, że klikniesz w link i jak ci wyświetli błąd strony to klikasz pasek adresu i wciskasz enter

Dzięki wielkie, działa :)

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Czerwca 2012, 22:01:22 »
Fallout'cie czas do Ciebie wrócić. :)

Dziex wielkie za te pliczki, choć faktycznie jakoś dziwnie się wczytują te linki...

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Czerwca 2012, 18:25:30 »
Linki już nie działają, a szkoda...
EDIT: a jednak działa te sposób z ENTERem :D
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpnia 2012, 01:11:29 »
Ponaprawiałem linki ;] Mam nadzieję, że działa :)
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2012, 01:18:16 wysłana przez kryspin013 »

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Sierpnia 2013, 22:10:20 »
działają, działają. Pytanie tylko czy to będzie dobrze śmigało pod win Vista. Po zainstalowaniu coś mi zaczyna w grze migać ale spróbuje jeszcze zainstalować to na czystą wersję. Oczywiście po wgraniu patcha 1.3.5 wszystkie save'y padły.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Sierpnia 2013, 22:25:44 »
Patch podmienia binarkę oryginalnej gry. Jeśli używasz Hi-Res patcha to "spatch'uj "nim jeszce raz grę lub zostaw starą binarkę.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Sierpnia 2013, 23:22:13 »
Nie, nie wystarczy mi stary styl pierwszej części, lubię taka grafikę i to mi wystarcza. Problem polegał na tym, że nic nie szło w misjach w złomowie i w handlu za który nie dostawałem kapsli.

Gra z Patch'em 1.3.5 działa stabilnie pod win Vista. Jedna sprawa, po włączeniu Gadu-Gadu i włączeniu gry z włączonym już wcześniej GG, ekran gry zaczyna migać, robi się czarny i pojawia się dopiero po machaniu myszką jak to było opisane w jakimś innym temacie. Przycisk C działa tylko chwilowo, ekran zaczyna mrugać ponownie. Po wyłączeniu GG, gra wraca do normy.

PS. Przy Patch'owaniu pod Vista najlepiej usunąć katalogi z gry a później dopiero skopiować tez z Patch'a ponieważ w innym wypadku win je chce scalać.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpnia 2013, 23:04:36 wysłana przez Aq »
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

zubrowka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipca 2015, 15:24:43 »
Spolszczenie najnowszej wersji nieoficjalnego patcha grupy TeamX. Zawiera wszystkie poprawki do wersji 1.3.5. Dodaje ze względu na to, że nikt tym się od dawna nie zajmuje, a szkoda :(
Tłumaczenie, w 99% Cubika (wykorzystane z poprzednich wersji) z za co mu bardzo dziękuję :) (Tak mam pozwolenie od niego)

Linki:
Fallout 1.3.5 Patch PL
Fallout 1 NPC Mod v3.5 PL

Patch dodatkowo w sobie zawiera poprawki z wersji 1.2 oraz tłumaczenie dla Hi-Res.

Polecam pobrać też NPC mod ponieważ wprowadza możliwość zmiany pancerza naszym towarzyszom oraz awans dla nich ;)


Siemka,
linki nie działają, może ktoś to udostępnić?

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipca 2015, 17:13:32 »
« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2015, 17:15:04 wysłana przez kryspin013 »

zubrowka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipca 2015, 18:05:48 »
Dzięki wielkie, zabieram się do instalacji;)

matiKKS

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fallout 1.3.5 Patch PL
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Stycznia 2016, 14:11:29 »
Cześć. Do odpalenia gry na win7 x64 musiałem wgrać tego patcha. Jednak jest jakiś błąd, w bazie wojskowej w głównym komputerze nie ma literek tylko różne znaczki. Pojawiają się one często po najechaniu na bilbordy itp. Można to jakoś naprawić?