Autor Wątek: postac na walke wrecz - bron biala  (Przeczytany 4597 razy)

kuklik83

  • Wiadomości: 1
postac na walke wrecz - bron biala
« dnia: 04 Lipca 2016, 07:26:13 »
fallouta 2 przeszedlem kilka razy ale pomyslalem o przjsciu jej postacia walczaca wrecz ewentualnie bron biala
zastanawia mnie czy te trzy perki
Silent Death (Skrytobójca)
Slayer (Urodzony morderca)
Bonus HtH Attacks (Szybkie pięści)
dzialaja tylko jesli walczysz piesci - kastety? czy tez z bronia biala np wspomagany mlot
jesli ktos ma takowe informacje prosze o pomoc

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: postac na walke wrecz - bron biala
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipca 2016, 09:46:27 »
Nie mogę powiedzieć za wszystkie, ale parki związane z walką wręcz zazwyczaj działają tylko przy walce wręcz (choć mogą być wyjątki). Co ważne wykluczone są tu kastety i piąchy wspomagane liczone jako broń, ale przynajmniej Fo2 posiada rozbudowany moduł walki wręcz dający ci nowe karate-ciosy więc z dobrym mnożnikiem krytyków da się wymiatać.

soq

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: postac na walke wrecz - bron biala
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpnia 2016, 13:13:22 »
TAK te perki działąja z kastetami i mechapiąchami.

skończyłem grę taką postacią. przydaje sie skradanie, bo zwyczajnie musisz podejść do wroga zanim ciebie ustrzeli. i zamiast brać z perków punkty akcji brałem szybkie stopy. zaawansowane ciosy do walki wręcz (z golymi piesciami) mają umiejętność przebijania pancerza i duuuuże szanse na krytyki także nawet eknlawe możesz walić, minusem jest duże zuzycie punktó akcji, awet po 7 za cios. rękawica wspomagana zawsze sie przydaje, ale można grac na hardkora na gołe pięści   :auc. aha narkotyki twoim przyjacielem. nigdy z nich nie korzytałem, ale na tej postaci sie przydają, szczególnie psycho. Jak będzie wieksza nawalanka moze byc ciężko, ja przeszedłem grę solo, traktuj grę taką postacią jako grę dyplomatą. pewnie to wiesz, ale większosc spraw zalatwisz na gadke.
Nie polecam ciężkiej ręki, bo fajna jest tylko na początku. Polecam wzięcie cechy fatum (wypadki chodzą po ludziach, ALE I PO TOBIE!!!!!), i lekarza, czesto wrogom wypada bron, wybucha, pekaja kończyny, sami sie oslepiają, smiesznie sie gra. :D

Perk nietykalny to podstawa. razem z duza iloscia punktow zainwestowanych w walke wrecz, nasz klasa pancerze osiaga niebotyczne wartosci.

« Ostatnia zmiana: 03 Sierpnia 2016, 13:22:42 wysłana przez soq »