Autor Wątek: Rok 2077  (Przeczytany 4895 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Rok 2077
« dnia: 10 Czerwca 2016, 17:25:46 »
na internecie znalazłem taką stronie http://quantumbranching.deviantart.com/art/Fallout-before-the-apocalypse-189954552 z tym nie zgadzam się co tu narysowali ze w roku 2077 Polska jest pod Rosyjską Okupacją (uważam ze Polska powinna mieć swoje miejsce czyli ze w roku 2077 Polska stała się potęga Militarną w którym jest odbudowany sojusz Miedzymorza )  Rosja raczej nie dała rade drugi raz podbić Polskie , podczas II wojny światowej  pokonali polską Armię za pomocą żydów przez to ze mieliśmy tez wojnę z Litwą i Niemcami, tak to Rosja nie dała by rade z nami

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Rok 2077
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwca 2016, 17:22:20 »
z tym nie zgadzam się co tu narysowali ze w roku 2077 Polska jest pod Rosyjską Okupacją

Chyba tak było lore-wise.. nie że ma to jakieś większe znaczenie bo wszystko było inne niż teraz.

uważam ze [...]

Nikogo nie obchodzi co uważasz na ten temat.. a w szczególności twoje bajania.

Polska stała się potęga Militarną w którym jest odbudowany sojusz Miedzymorza

Chyba jeśli bimber okazał się alternatywą dla ropy :/

Rosja raczej nie dała rade drugi raz podbić Polskie

Po to jest NATO a i to nie jest gwarancją..

podczas II wojny światowej  pokonali polską Armię za pomocą żydów

Pomyliły ci się kraje.. to Alianci pokonali Niemcy w ten sposób w tracie I WŚ.. a tak przynajmniej twierdził koleś co wywołał tą drugą, no chyba że mówisz o przyszłości? To akurat jest taki jeden co może się do tego przyczynić bo Polacy byli na tyle durni by oddać mu władzę.

A tak ma serio to ZSRR nie pokonało Polski tylko dla tego że w tamtej stacji strategicznej nie było sensu już walczyć i Polska armie zeszła do podziemia lub wylądowała w obozach jenieckich po to by walczyć później w Armii Andersa.

przez to ze mieliśmy tez wojnę z Litwą i Niemcami

A te wojny to wzięły się z kosmosu?

tak to Rosja nie dała by rade z nami

Ta jasne.. nawet jeśli Rosja była by totalnie rozwalona to i tak pokonała by nas samą masą. Na to musimy poczekać aż Chiny odetną ich od zasobów. Fakt że ostatni zastąpiono najbardziej doświadczonych generałów harcerzami tym bardziej nam nie pomoże.

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Rok 2077
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudnia 2016, 18:21:56 »
a mnie nie obchodzi ze nie kochasz swojego narodu Polski i nie jestes Polskim Patriotą nawet widać po twoich odpowiedzi ze ciebie nie interesuje dobro Polski . Rosja nawet teraz nie ma szans z Polską, nawet przegrywają wojnę z Ukrainą . nie chce ciebie krytykować za brak Lojalnosci i wiernosci wobec Polski .
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2016, 18:23:50 wysłana przez legendsofAmon »

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Rok 2077
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudnia 2016, 21:00:33 »
a mnie nie obchodzi ze nie kochasz swojego narodu Polski i nie jestes Polskim Patriotą nawet widać po twoich odpowiedzi ze ciebie nie interesuje dobro Polski . Rosja nawet teraz nie ma szans z Polską, nawet przegrywają wojnę z Ukrainą . nie chce ciebie krytykować za brak Lojalnosci i wiernosci wobec Polski .

Kolego, rozumiem że kochasz Polskę. Ale Razero jest realistą. To że nie zgadzasz się z wizją innego fana nie znaczy nic. Przedstaw swoją, uargumentuj, zagryź jakoś fabularnie w uniwersum, Stwórz mapę. Wtedy możemy miło czytać i dyskutować.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Rok 2077
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudnia 2016, 17:34:10 »
a mnie nie obchodzi ze nie kochasz swojego narodu Polski

Czy Adam mógłby doradzić coś w sprawie urojeń?

i nie jestes Polskim Patriotą nawet widać po twoich odpowiedzi ze ciebie nie interesuje dobro Polski

Opinie idioty mnie nie obchodzą.. :ssi

Rosja nawet teraz nie ma szans z Polską

Dzięki Macierewiczowi i pożytecznym idiotom grającym jak im Putin zagra niedługo się to zmieni..

nawet przegrywają wojnę z Ukrainą

Oni już wygrali wojnę z Ukrainą zdobywając Krym, ty Rosyjski pachole. To co teraz jest to jest to konflikt hybrydowy skierowany na osłabienie Ukrainy i prowadzony za pomocą zbrojnych milicji, które jednak w sposób oczywisty nie mają szans z nawet niedołężnym ale jednak wojskiem, jakim dysponuje Ukraina. Rosja nie doceniła determinacji Ukraińców w skutek czego poniosła dotkliwe straty, marginalne jednak w skali całej Rosji.

nie chce ciebie krytykować za brak Lojalnosci i wiernosci wobec Polski .

Opinia szkodników mnie nie obchodzi.. niech zdrajcy nazywają sobie Polaków zdrajcami, dają tym tylko świadectwo o sobie. Ja tam oceniam czyny nie słowa, bo te ostatecznie wpływają na stan państwa. Ślepym kultem się chleba nie upiecze.

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Rok 2077
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudnia 2016, 17:36:27 »
Jest taki rodzaj trollowania (a wiem, bo mam doświadczenie  :inzj:) polegający na pisaniu z taką ilością błędów, że staje się to ledwo zrozumiałe, fiksacji na jednym konkretnym temacie (kiedyś zabawne były  :pen:, dzisiaj Naród Sarmacki) i bezpretensjonalnym jechaniem po kimś, ale w taki naiwny, zabawny sposób. Wydaje mi się, że tutaj mamy właśnie ten przypadek i wszystko jest wyreżyserowane :D