Autor Wątek: Bractwo Stali  (Przeczytany 3630 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Bractwo Stali
« dnia: 07 Czerwca 2016, 22:02:22 »
jakie masze zdanie o Bractwie Stali ? ja uważam ze Bractwo Stali zachowuje się jak organizacja przestępca którzy nie chcą pozwolić aby cywilizacja została odbudowana , a nawet Bractwo Stali to odizolowana społecznie które zginie jak Dinozaury a nawet jak kiedyś będe umiał zrobić nowy świat w grze Fallout za pomocą G.E.C.K to planuje zrobić quest w którym sytuacja jest taka ze Zołnierze Bractwa Stali którzy popierają poglądy Veronici (chyba tak nazywała się ) dezerterowali z bractwa stali aby zbudować nowe bractwo stali .

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Bractwo Stali
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwca 2016, 22:17:42 »
Kto, gdzie, jak, na co, po co i dlaczego w tym temacie? A tak po za tym kto to jest Veronica? (wiem kto ale to tak jak oceniać cały kościół po jednym skorumpowanym biskupie)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Bractwo Stali
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwca 2016, 07:11:59 »
http://pl.fallout.wikia.com/wiki/Veronica_Santangelo tak sobie myślałem ze ona ma racje co do Bractwa Stali, fajne jeśli twórcy gry fallouta zrobili quest w którym ona zostaje dowódcą Bractwa Stali w którym tworzy nowe bractwo stali .

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Bractwo Stali
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwca 2016, 09:16:20 »
Fajnie że masz przemyślenia ale nie ten temat ani dział kolego. Mamy tu specjalny dział dla Dyskusji o Falloutach i tam na 100 % jest jakiś temat o Bractwie gdzie możesz się wypowiedzieć. Bractwo to nie do końca "bractwo" z Fallouta 3, 4 czy New Vegas. Poczytaj więcej zagraj w poprzednie części a zrozumiesz że rozłamów bractwa było aż za dużo i co nowy przywódca to nowe spojrzenie na świat. Kwestie Bractwa idealnie wyjaśnia Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Zagraj to się dowiesz.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Bractwo Stali
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwca 2016, 15:45:23 »
Dokładnie. Dzięki za wyjaśnienie, choć FT nie jest kanoniczne.. niemniej dla Bethesdy chyba bodajże jest.

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Bractwo Stali
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwca 2016, 18:20:34 »
Fajnie że masz przemyślenia ale nie ten temat ani dział kolego. Mamy tu specjalny dział dla Dyskusji o Falloutach i tam na 100 % jest jakiś temat o Bractwie gdzie możesz się wypowiedzieć. Bractwo to nie do końca "bractwo" z Fallouta 3, 4 czy New Vegas. Poczytaj więcej zagraj w poprzednie części a zrozumiesz że rozłamów bractwa było aż za dużo i co nowy przywódca to nowe spojrzenie na świat. Kwestie Bractwa idealnie wyjaśnia Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Zagraj to się dowiesz.

jak dokładnie nazywa się ten wątek ? szukałem i nie znalazłem