Autor Wątek: Nuka Cola Quantum - czy mozna zaprzepascic szanse na zaliczenie tego questa?  (Przeczytany 5630 razy)

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Zastanawiam sie czy ilosc Nuki Coli Quantum jest ograniczona na mapie gry? Wzialem questa od fanatyczki tego napoju. Nagle przypomnialo mi sie ze przed wlaczeniem owego zadania sprzedalem w sklepie 8 takich butelek, wczesniej jeszcze mozliwe ze wypilem z 4-5 butelek. Jezeli ilosc jest okreslona to mam problem. Bo jak do tej pory udalo mi sie doniesc do goscia (wybralem korzystniejsza opcje) okolo 15 butelek. I teraz mam zgrzyt, nie wiem czy jest sens szukania pozostalych, bo przeciez moze juz sie skonczyly.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Nuka Cola Quantum - czy mozna zaprzepascic szanse na zaliczenie tego questa?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwietnia 2009, 12:53:39 »
To jest w pewnym sensie podstawa tego questa, jak zwiedzisz fabrykę i znajdziesz listę transportową (ciężarówka w pobliżu old lonely, paradise falls i super duper markt) okaże się że qauntum jest za mało, no cóż - trzeba szukać, koniec końców raczej na pewno znajdziesz wymaganą ilość.

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Nuka Cola Quantum - czy mozna zaprzepascic szanse na zaliczenie tego questa?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwietnia 2009, 19:34:09 »
wlasciwie to jestem juz przy samym koncu gry. zostawilem ostatnia mape zeby moc do konca wyeksplorowac swiat, do tego wzialem sobie Fawkesa :] z nim nie musze juz sie bawic w zabijanie przeciwnikow bo on robi to za mnie :] zreszta i tak nie dostaje juz xp... (xbox 360) wiec zadna bylaby to frajda. Zmierzam do tego ze odwiedzilem obecnie chyba kazda zaznaczona lokacje na mapie oraz bardzo duzo zwyklych miejscowek i jak mowilem zbieralem juz troche tych nuka coli i wczesniej mi sie nie przydawaly wiec albo je pilem albo sprzedawalem (raz nawet 8 moirze :P)... gdzies na youtube sa pokazane miejsca, takie rzeczy traktuje jak kody :D wiec moze ostatecznie kiedys skorzystam, narazie bawie sie o wlasnych silach :]

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Nuka Cola Quantum - czy mozna zaprzepascic szanse na zaliczenie tego questa?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwietnia 2009, 19:50:45 »
Cóż, gdyby nie było na Wastelandzie wiecej butelek, to nie kazaliby ci ich znajdywac :P

Na PC też jest ograniczenie leveli, nie martw się. Co prawda są mody, ale zbugowane.
Użytkownik został zbanowany.

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Nuka Cola Quantum - czy mozna zaprzepascic szanse na zaliczenie tego questa?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwietnia 2009, 07:38:18 »
OK panie i panowie mozna zamknac temacik bo poradzilem sobie z butelkami a chciwy adorator dopial swego i pewnie teraz dobiera sie do wielbicielki nuka-coli :P Wlasciwie popelnilem blad, bo w zasadzie na sam koniec mialem dostac schemat nuka-coli od dziewczyny ale ze wybralem opcje ziomka, i ze wolalem kase to musze sie obejsc smakiem. I tak juz nie ma zadnej Nuka-Cola Quantum na tym swiecie :D