Autor Wątek: Tryb przetrwanie.  (Przeczytany 4223 razy)

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Tryb przetrwanie.
« dnia: 09 Maja 2016, 00:55:58 »
Grał ktoś? Moim zdaniem po zmianach wygląda to całkiem interesująco. Jedyne co mnie martwi to zapisywanie gry. Z tego co czytałem wynika, że za każdym razem będziemy musieli udać się do bezpiecznej lokacji z łóżkiem, a to uczyni grę praktycznie nie do przejścia. No chyba, że można brać ze sobą na wyprawy jakiś śpiwór, czy coś w ten deseń.

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Tryb przetrwanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maja 2016, 11:42:04 »
Grał ktoś? Moim zdaniem po zmianach wygląda to całkiem interesująco. Jedyne co mnie martwi to zapisywanie gry. Z tego co czytałem wynika, że za każdym razem będziemy musieli udać się do bezpiecznej lokacji z łóżkiem, a to uczyni grę praktycznie nie do przejścia. No chyba, że można brać ze sobą na wyprawy jakiś śpiwór, czy coś w ten deseń.

Nie tylko z łóżkiem, każdy fotel czy inne siedzisko zapisze nam grę. Bezpieczne miejsce to nie tylko twój dom, ale każde miasto, wioska czy inne miejsce przyjazne.
Chodzi o to że im lepsze łózko będziesz miał tym lepiej wypoczniesz i tym samym dostaniesz lepsze profity. Zapisywanie raczej problemem nie będzie. Chociaż bardziej polecam tryb "Hardkora" W Fallout NV
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Tryb przetrwanie.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maja 2016, 19:07:28 »
Cytuj
Nie tylko z łóżkiem, każdy fotel czy inne siedzisko zapisze nam grę.

W opisie trybu jest, że gra będzie zapisywana podczas snu. W fotelu, czy na ławce nie da się spać.

Cytuj
Bezpieczne miejsce to nie tylko twój dom, ale każde miasto, wioska czy inne miejsce przyjazne.

Wiem, dlatego właśnie napisałem "bezpieczna lokacja" zamiast "w naszym domu"  :-*. I nadal uważam to za lekkie przegięcie.

kiwi_pl

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Tryb przetrwanie.
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2018, 15:05:02 »
Witam, mam taki problem z PRZETRWANIEM, w czasie rozpoczętej rozgrywki (jestem już Far Harbor) nie mogę zmienić rozgrywki na PRZETRWANIE, w ogóle nie mam takiej opcji. Jest tylko BARDZO TRUDNY i koniec.
Czy PRZETRWANIE można grać tylko od Nowej Gry? Czy to coś u mnie jest nie tak?

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Tryb przetrwanie.
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Września 2018, 15:49:00 »
W tym trybie można grać tylko od początku gry. Nie zmienia on aż tak poziomu trudności w sensie statystyk a raczej modyfikuje zasady gry, przez to jest to niemożliwe.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

kiwi_pl

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Tryb przetrwanie.
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Września 2018, 16:48:55 »
W tym trybie można grać tylko od początku gry. Nie zmienia on aż tak poziomu trudności w sensie statystyk a raczej modyfikuje zasady gry, przez to jest to niemożliwe.
.... szkoda tego się spodziewałem. W takim razie może kiedyś jak minie dużo czasu zagram sobie w ten tryb od początku. Puki co zostały mody utrudniające. Dziękuję za szybką odpowiedź.