Autor Wątek: Fallout New Vegas v1.1 G.E.C.K problem  (Przeczytany 3008 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Fallout New Vegas v1.1 G.E.C.K problem
« dnia: 23 Kwietnia 2016, 14:05:25 »
witam mam problem, dopiero ucze się ,
czas filmu 3:44 , robie tak jak w tym filmie,  potem daje ok, i nic nie wyskakuje, pomocy : (

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Fallout New Vegas v1.1 G.E.C.K problem
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2016, 00:27:16 »
Jeśli nie opiszesz dokładnie w czym masz problem, to raczej nikt ci nie pomoże. Ilość wciśnięć "ok" w tym filmiku przekracza możliwości wydumania tego.

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Fallout New Vegas v1.1 G.E.C.K problem
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwietnia 2016, 10:39:53 »
Jeśli nie opiszesz dokładnie w czym masz problem, to raczej nikt ci nie pomoże. Ilość wciśnięć "ok" w tym filmiku przekracza możliwości wydumania tego.
 napisałem ale dobra (...) , robie tak jak w tym filmie , gdy mam uruchomiony program Fallout New Vegas v1.1 G.E.C.K  daje wyczytaj, to nic nie wyskakuje mi  czyli same puste pola tak jak przy uruchomianiu programu , może problem z tym ze grę mam na STEAM ...  czy wiesz może co zrobić w tej sytuacji ? chciałbym nauczyć się modyfikować grę ale narazie nie ogarniam tego programu
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2016, 11:32:01 wysłana przez legendsofAmon »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Fallout New Vegas v1.1 G.E.C.K problem
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwietnia 2016, 01:54:32 »
Nie ma to za bardzo znaczenia jaką masz wersję toolsetu (tzn. GECKa, czy ze strony Bethesdy, czy ze Steama), ale na Steamie jest wersja GECKa, więc jeśli w tym tkwi problem, to łatwo go rozwiązać.

Tak czy inaczej toolset sam się instaluje tam, gdzie powinien, skądkolwiek go weźmiesz. Odpalasz go potem, zaznaczasz w okienku moduły, które chcesz załadować (FalloutNV.esm to oczywiście obowiązkowa część, to baza do wszystkich modułów) i tyle. Jeśli nie masz własnego pliku ESP, to nie zaznaczaj żadnego jako "active", po odpaleniu toolsetu wciśnij "Save" i utworzy się nowy, tzn. twój. Generalnie, zamiast odpalać filmiki z sieci, wejdź na wikię GECKa i poczytaj o podstawach. Trochę to dziwne, że masz problem z samym odpaleniem toolsetu z załadowanymi modułami, bo to czysta łopatologia.

Jakby co, zrób parę printscreenów z tego co robisz i tu zamieść, będzie łatwiej zrozumieć co jest nie tak.