Autor Wątek: The Expanse (Seria TV)  (Przeczytany 3220 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
The Expanse (Seria TV)
« dnia: 10 Kwietnia 2016, 11:48:23 »
Space Opera której akcja została umieszczona w nietypowym dla gatunku ale niezwykle ciekawym okresie kolonizacji Układu Słonecznego..



Seria jak przystało na gatunek ma trochę bzdur. Szczególnie śmieszne dla mnie było to jak rozwiązano tam kwestie grawitacji jak i sporo innych bzdurek które przewijały się przez większość serii, niemniej mimo to nie mamy do czynienia tu z typowym produktem kanału SyFy ale z dziełem dość ambitnym i co ciekawe udanym. Fabuła jest naprawdę ciekawa i poprowadzona kompetentnie. Tu niestety nie powiem o czym jest ponieważ jest to film również z gatunku Mystery i odkrywanie o co tam biega jest równie ważną częścią opowieści. Powiem tylko tyle że mam nadzieję na ew. kontynuację.

Ocena? 9/10 Jeśli tylko przymkniemy oczy na dziwactwa to jak najbardziej polecam..

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: The Expanse (Seria TV)
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lutego 2017, 14:50:41 »
Ruszył kolejny sezon..

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: The Expanse (Seria TV)
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lutego 2017, 08:25:33 »
Ależ to jest zajebisty serial. Pierwszy sezon dosłownie łyknąłem. Czekam aż drugi wskoczy na Netflixa. Takie scifi to ja lubię.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: The Expanse (Seria TV)
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lutego 2017, 09:24:42 »
Zdecydowanie. Biorąc pod uwagę że od drugiego sezonu napięcie jeszcze tylko rośnie to jest nawet lepiej..

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: The Expanse (Seria TV)
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lutego 2017, 19:42:42 »
Nie wytrzymiłem i rozpocząłem seans dwójeczki nie czekając na N. Jest grubissimo. Chyba nawet lepiej niż w świetnej pierwszej serii.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: The Expanse (Seria TV)
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lutego 2017, 00:25:17 »
Przynajmniej do momentu w którym teraz jestem..

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: The Expanse (Seria TV)
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marca 2017, 11:59:34 »
SyFy zamówiło sezon trzeci. 13 odcinków na 2018 r.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: The Expanse (Seria TV)
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudnia 2019, 11:02:48 »
Właśnie wyszedł czwarty sezon, dostępny tym razem na Amazon Prime. Jest równie mocno co do tej pory i już zapowiedziano sezon piąty.