Autor Wątek: Mody  (Przeczytany 2529 razy)

Sajok

  • Chorąży
  • *
  • Wiadomości: 140
Mody
« dnia: 07 Listopada 2015, 17:13:50 »
Czy ktoś instalował sobie mody dodające dodatkowe wnętrza budynków? Chciałbym sobie zainstalować jaki(e)ś taki(e) mod/y, tylko po polsku, żeby mi nie zmieniał polskich nazw (albo chociaż niedużo, to sobie w gecku sam zmienię na polskie). Chodzi mi o neutralne miejsca a nie domy dla gracza. Mam wrażenie, że troszkę mało takich miejsc jest w FNV. Kiedyś sobie zainstalowałem jeden taki mini mod (nie pamiętam już nazwy) dodający dodatkowe pomieszczenie we Freeside z neutralnym mieszkańcem. Całkiem był fajny tyle, że powodował, iż z nieznanych mi przyczyn Prim Slimm oraz ta farmerka z Novac opuszczali swoją "ojcowiznę" i udawali się do tego lokalu zamieszkać :blk Na nexusie trafiłem na jeden taki FNV interior project czy jakoś tak, ale nie wiem jak działa i co właśnie z polskimi napisami się dzieje, ktoś go używa??
Chciałby też jakieś mody dodające nie za dużo, góra kilku, unikatowych bossów, najlepiej z unikatowymi teksturami. Też po polsku, choć tu chyba zmiana w gecku nie powinna być skomplikowana.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopada 2015, 17:27:16 wysłana przez Sajok »