Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 17, 2019, 14:32:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wielka Łapa  (Przeczytany 1644 razy)
Fenix
Kapral
*

« : Grudzień 28, 2015, 22:59:30 »

Problem widac na ponizszych obrazkach. Myslalem, ze sie przyzwyczaje, ale ciagle mnie to irytuje. Chodzi o nieproporcjonalnie duza, goła lape. Nie wiem, czy to skutek jakiegos moda (mam podmienione modele), ale raczej dobrze nie wyglada i chcialbym to naprawic, tylko nie wiem jak. Zakladam, ze to model i tekstura z vanili.  Body replacer to "ROBERT'S MALE BODIES FOR FALLOUT 3 2.0".

http://zapodaj.net/d798fa83115fc.jpg.html
http://zapodaj.net/f5475450c24f9.jpg.html
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #1 : Grudzień 29, 2015, 11:20:44 »

Nie bardzo wiem w jakim celu podmieniasz męskie modele, bo nie ma w tym żadnego sensu, chyba, że korzystasz z jakichś modów XXX, ale wtedy nadal ich nie potrzebujesz do normalnej gry.
Problem powszechnie znany, o ile wiem tylko Body Type 3 ma poprawione ręce i tylko do żeńskich modeli.
Fenix
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 29, 2015, 19:42:42 »

Dla zenskich mam body 5 i chyba tez jest ok, przynajmniej na zwlokach. Jakos przezyje. Poza tym zawsze gram facetem i w grach np. Bethesdy zmieniam zawsze modele i tekstury, bo oryginalne sa do niczego. Uwazasz, ze to cos dziwnego? Smiley

A samej textury tez sie nie da zmienic? Na dlon w rekawicy. Ta gola lapa wystajaca z pancerza wspomaganego wyglada idiotycznie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 19:50:52 wysłane przez Fenix » Zapisane
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 29, 2015, 20:57:48 »

Uwazasz, ze to cos dziwnego? Smiley
Uważam, że podmienianie modelu męskiego jest kompletnie bez celu, bo nie ma żadnej różnicy pomiędzy modelem oryginalnym a jakimkolwiek podmienionym, dla 99,9% strojów jest to bez znaczenia. A modele żeńskie warto podmienić tylko, jeśli korzystasz z customowych strojów albo modów dla "dorosłych".

A samej textury tez sie nie da zmienic? Na dlon w rekawicy. Ta gola lapa wystajaca z pancerza wspomaganego wyglada idiotycznie.
Skoro podmieniasz modele, to musisz automatycznie podmienić wszystkie stroje kompatybilne z nimi. O ile w przypadku męskich to raczej bez znaczenia, to przy żeńskich już tak, a tutaj, jak widać jest jakiś problem z podmianą, skoro wyskakuje PA bez rękawicy.
Fenix
Kapral
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 29, 2015, 22:52:27 »

W sumie to masz racje. Wywalilem te modele i zostawilem oryginalne. Ta raczka strasznie irytowala. Smiley
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!