Autor Wątek: Wielka Łapa  (Przeczytany 3404 razy)

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Wielka Łapa
« dnia: 28 Grudnia 2015, 21:59:30 »
Problem widac na ponizszych obrazkach. Myslalem, ze sie przyzwyczaje, ale ciagle mnie to irytuje. Chodzi o nieproporcjonalnie duza, goła lape. Nie wiem, czy to skutek jakiegos moda (mam podmienione modele), ale raczej dobrze nie wyglada i chcialbym to naprawic, tylko nie wiem jak. Zakladam, ze to model i tekstura z vanili.  Body replacer to "ROBERT'S MALE BODIES FOR FALLOUT 3 2.0".

http://zapodaj.net/d798fa83115fc.jpg.html
http://zapodaj.net/f5475450c24f9.jpg.html

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Wielka Łapa
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudnia 2015, 10:20:44 »
Nie bardzo wiem w jakim celu podmieniasz męskie modele, bo nie ma w tym żadnego sensu, chyba, że korzystasz z jakichś modów XXX, ale wtedy nadal ich nie potrzebujesz do normalnej gry.
Problem powszechnie znany, o ile wiem tylko Body Type 3 ma poprawione ręce i tylko do żeńskich modeli.

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Wielka Łapa
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudnia 2015, 18:42:42 »
Dla zenskich mam body 5 i chyba tez jest ok, przynajmniej na zwlokach. Jakos przezyje. Poza tym zawsze gram facetem i w grach np. Bethesdy zmieniam zawsze modele i tekstury, bo oryginalne sa do niczego. Uwazasz, ze to cos dziwnego? :)

A samej textury tez sie nie da zmienic? Na dlon w rekawicy. Ta gola lapa wystajaca z pancerza wspomaganego wyglada idiotycznie.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2015, 18:50:52 wysłana przez Fenix »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Wielka Łapa
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudnia 2015, 19:57:48 »
Uwazasz, ze to cos dziwnego? :)
Uważam, że podmienianie modelu męskiego jest kompletnie bez celu, bo nie ma żadnej różnicy pomiędzy modelem oryginalnym a jakimkolwiek podmienionym, dla 99,9% strojów jest to bez znaczenia. A modele żeńskie warto podmienić tylko, jeśli korzystasz z customowych strojów albo modów dla "dorosłych".

A samej textury tez sie nie da zmienic? Na dlon w rekawicy. Ta gola lapa wystajaca z pancerza wspomaganego wyglada idiotycznie.
Skoro podmieniasz modele, to musisz automatycznie podmienić wszystkie stroje kompatybilne z nimi. O ile w przypadku męskich to raczej bez znaczenia, to przy żeńskich już tak, a tutaj, jak widać jest jakiś problem z podmianą, skoro wyskakuje PA bez rękawicy.

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Wielka Łapa
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudnia 2015, 21:52:27 »
W sumie to masz racje. Wywalilem te modele i zostawilem oryginalne. Ta raczka strasznie irytowala. :)