Autor Wątek: Fallout 4 - oficjalny trailer  (Przeczytany 5410 razy)

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Fallout 4 - oficjalny trailer
« dnia: 11 Maja 2015, 15:20:14 »
Czyżby Fallout 4 coraz bliżej?

Na profilu LinkedIn artysty, Luisa Nievesa, pracującego w Mirada Studios (której współwłaścicielem jest meksykański reżyser Guillermo del Toro) pojawił się wpis dotyczący nowej części serii Fallout. Według tego wpisu, artysta brał udział w tworzeniu zwiastuna do Fallouta 4 od grudnia 2014 do marca 2015 roku:



Bethesda jak na razie niczego nie potwierdza więc nic nie jest pewne w tym momencie. Trzeba czekać do 14tego czerwca, kiedy odbędzie się oficjalna konferencja.

Źródło: gry-online.pl
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2015, 15:35:23 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwca 2015, 09:00:01 »
Trailer z Fallout 4

oraz kilka grafik z gry (podobno) : http://imgur.com/a/Wt0Ad
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2015, 09:37:54 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwca 2015, 10:19:05 »
No dobra.. moje zdanie? Trailer strasznie "nostalgia driven", niby pokazuje sporo ale tak naprawdę nie pokazuje nic.. piosenka "It's all over again" pasuje tu idealnie, choć w ironiczny sposób. Niestety Betesda wciąż nie pokazała mi że rozumie świat Fallouta.. jedyne co dobrego mogę powiedzieć to jest to że mamy w końcu dobrze działające wrota, a nie ten leniwy złom z oryginalnego Fb3.

No i znowu.. Boston? Już Waszyngton był idiotycznym pomysłem, a tu Bethesda próbuje przenieść pustynie jeszcze bardziej na północ, co następne? Alaska? Czy do jasnej ciasnej tak trudno zrozumieć że Kalifornia i Nevada to naprawdę są tereny półpustynne?

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwca 2015, 15:47:56 »

3 czerwca 2015 roku na stronie fallout.bethsoft.com został opublikowany trailer do kolejnej części serii Fallout z cyfrą w tytule. Półgodzinny fragment rozgrywki ma być zaprezentowany na targach E3 (16-18 czerwca). Tymczasem nacieszcie swoje oczy tak długo wyczekiwanym trailerem:

Fallout 4 - trailer


« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2015, 18:29:39 wysłana przez Squonk »
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwca 2015, 17:06:53 »
Nostalgia - ok, w sumie o to chodzi. Zgodzę się, że piosenka pasuje tutaj idealnie. Od razu poczułem się jak w domu i na twarzy pojawił się banan, gdy pierwszy raz oglądałem ten trailer. Ogólnie stylistyka tego trailera sugeruje, że ten Fallout będzie bardziej zbliżony do tego co widzieliśmy w Falloucie 3 niż New Vegas. Mi osobiście bardziej to odpowiada, bo drugi raz dzikiego zachodu bym raczej nie zniósł. Boston? W zasadzie czemu nie, może być ciekawie. Widać, że tutaj ten świat nie wszędzie będzie aż tak zniszczony (być może częściowo odbudowany).

Gra prawdopodobnie będzie na Creation Engine czyli w zasadzie nowszej wersji Gamebryo, co osobiście też mnie nawet cieszy (może zadziała na moim staruszku).
Sam trailer klimatyczny, bardzo falloutowy a jednocześnie nie mówiący niewiele ponad to, że będziemy kierować poczynaniami Mieszkańca Krypty 111. Wróci (mam nadzieję) najwierniejszy kompan gracza - pies. Graficznie faktycznie nie powala ale chyba nie o to chodzi - przynajmniej dla mnie.

Co do plotek i przypuszczeń : "wyznania" byłego pracownika Bethesdy w które trudno uwierzyć, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że takie firmy bronią się umowami o nieujawnianiu informacji. Osoba (kobieta jak przypuszczam) ta musi być albo skończonym idiotą, żeby olewać takie klauzule do umów albo po prostu są to bzdury - jak twierdzi np. Kotaku
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2015, 17:08:24 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwca 2015, 18:31:35 »
Tematy związane z trailerem F4 scalone w jeden wątek  :bnn

 :parnacz:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwca 2015, 01:06:23 »
Ja bym nie płakał, jeśli mechanika gry byłaby podobna do tej w Mafia 2.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwca 2015, 01:09:15 »
Ja bym nie płakał, jeśli mechanika gry byłaby podobna do tej w Mafia 2.
??? A jaką to mechanikę gry masz w Mafii 2? Może inaczej: co rozumiesz po pojęciem "mechanika gry"?
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwca 2015, 01:16:52 »
W porównaniu do F3, Mafia 2 była dobrze zrobioną gra, jeżeli chodzi o ruch bohatera, otoczenie. Nie było bzdurnego latania na boki, aby robić uniki, tylko normalne chowanie się za sprzęty, nawet nie skopane jak to zrobili w Mass Effect 3. Po za tym, nie lubię gier gdzie przeciwnicy sami pchają się po ołów.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwca 2015, 08:51:08 »
Zgodzę się tu z Aq. Skoro Beth i tak leje na wszystko sikiem falistym to niech przynajmniej zrobią dobrego Shootera z elementami, a nie takie nie-wiadomo-co? Bo jak na razie nie jest to ani dobry RPG, ani przyzwoita gra akcji a takie monstrum w stylu TES'a.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwca 2015, 21:14:41 »
Tutaj są kadry z trailera w wysokiej rozdzielczości (w zasadzie są to screeny, bo wszystko na to wskazuje, że są faktycznie zrobiony "in-game" jak cały trailer).
A tutaj można pobrać ten trailer w rozdzielczości HD.
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 4 - oficjalny trailer
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwca 2015, 11:52:49 »
Może nie do końca na temat, ale jako że niby pojawia się wątek E3 a nie warto tworzyć nowego to powiem to tu:

Coś właśnie rozwaliło mi system!