Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 17, 2019, 16:29:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mody  (Przeczytany 1273 razy)
Sajok
Kapral
*

« : Listopad 07, 2015, 18:13:50 »

Czy ktoś instalował sobie mody dodające dodatkowe wnętrza budynków? Chciałbym sobie zainstalować jaki(e)ś taki(e) mod/y, tylko po polsku, żeby mi nie zmieniał polskich nazw (albo chociaż niedużo, to sobie w gecku sam zmienię na polskie). Chodzi mi o neutralne miejsca a nie domy dla gracza. Mam wrażenie, że troszkę mało takich miejsc jest w FNV. Kiedyś sobie zainstalowałem jeden taki mini mod (nie pamiętam już nazwy) dodający dodatkowe pomieszczenie we Freeside z neutralnym mieszkańcem. Całkiem był fajny tyle, że powodował, iż z nieznanych mi przyczyn Prim Slimm oraz ta farmerka z Novac opuszczali swoją "ojcowiznę" i udawali się do tego lokalu zamieszkać Co jeeee? Na nexusie trafiłem na jeden taki FNV interior project czy jakoś tak, ale nie wiem jak działa i co właśnie z polskimi napisami się dzieje, ktoś go używa??
Chciałby też jakieś mody dodające nie za dużo, góra kilku, unikatowych bossów, najlepiej z unikatowymi teksturami. Też po polsku, choć tu chyba zmiana w gecku nie powinna być skomplikowana.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2015, 18:27:16 wysłane przez Sajok » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!