Autor Wątek: Fonline2 i Fonline: Reloaded to dwie różne rzeczy?  (Przeczytany 19850 razy)

cieplutki

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Fonline2 i Fonline: Reloaded to dwie różne rzeczy?
« dnia: 03 Sierpnia 2015, 23:49:45 »
Witam

Jeśli chodzi o FOnline to jestem totalnym żółtodziobem, więc proszę o odpowiedzi na kilka pytań:
1. Czy FOnline: 2238 jest zamkniętym projektem?
2. Czy FOnline: Relodaded i FOnline2 to dwa różne projekty powstałe na bazie pomysłu FOnline: 2238?
3. Czy FOnline: Reloaded i FOnline 2 są aktywnymi, ciągle działającymi i rozwijanymi grami?

Z góry dzięki za odpowiedzi  :)

cieplutki

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fonline2 i Fonline: Reloaded to dwie różne rzeczy?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopada 2015, 21:55:31 »
Hej hej!!!! jeżeli wiecie cokolwiek to napiszcie, bo temat FOnline niezmiernie mnie ciekawi. 

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Fonline2 i Fonline: Reloaded to dwie różne rzeczy?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marca 2016, 17:53:05 »
1 Odp: FOnline: 2238 jest już zamknięte
2 Odp: Tak to dwa różne projekty
3 Odp: FOnline 2 nie dostało aktualizacji od 2014 ale ciągle da się grać. FOnline: Reloaded jest cały czas rozwijane.

Najbardziej polecam FOnline: Reloaded jeśli umiesz w angielski.

PS:Google nie boli ;-)
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Perq

  • Wiadomości: 1
Odp: Fonline2 i Fonline: Reloaded to dwie różne rzeczy?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maja 2017, 12:11:25 »
Najbardziej polecam FOnline: Reloaded jeśli umiesz w angielski.

Nie wiem za bardzo o innych projektach, ale mogę powiedzieć że absolutnie nie polecam FOnline: Reloaded, chyba że ktoś lubi użerać się z nieprofesjonalnymi zachowaniami. Admini (czy też deweloperzy) traktują własne zasady po macoszemu, a cały projekt jak swój plac zabaw. Dochodzi do tego kolesiostwo i ogólnie dość dziecinne zachowanie.
Żeby nie rzucać słów na wiatr - zostałem ukarany za to że nie zareagowałem na chamskie zaczepki jednego z kolegów administracji. Jakiekolwiek tematy i zgłoszenia takich sytuacji do administracji wiążą się z usunięciem konta.

A szkoda, bo projekt ogólnie wydaje się całkiem ciekawy.

worldremaker

  • Wiadomości: 1
Odp: Fonline2 i Fonline: Reloaded to dwie różne rzeczy?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lutego 2019, 08:25:54 »
Jedna prosta zasada: FOnline w tym czy innym wydaniu pozostaje grą niekomercyjną, tworzoną przez hobbystów, gdzie nakład ich pracy i czasu przekracza wszystko inne. To są dość zaawansowane projekty, gdzie łatwo się zamotać.

Nie możesz komentować tego w taki sposób, że wyliczasz wyłącznie złe strony, bo nie oszukujmy się - te gierki mają też swoje zalety.

Też często wyrażałem tam swoje opinie. Ba, nawet lepiej - jako konkurent i jakoś nigdy nie zostałem za to zbanowany, wyciszony, usunięty z czata czy co tam jeszcze, a uwierz mi, że "kolesiem" tam nie jestem.