Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 14, 2019, 12:45:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moja lampka retro  (Przeczytany 1342 razy)
fmshelby
Kapral
*

« : Czerwiec 15, 2015, 12:03:41 »

Cześć,

Cztery miesiące temu korzystając z materiałów, które miałem w warsztacie, zbudowałem lampkę retro. Dołączyłem do niej żarówkę wzorowaną na projekcie Edisona i wyszedł moim zdaniem całkiem fajny efekt.

Majsterkuję w ten sposób z grupą znajomych od 4 lat - marzy nam się własna pracownia wzornicza Smiley Uznaliśmy, że ta lampka będzie fajnym początkiem - wystartowaliśmy z nią nawet na jednym z polskich portali crowdfundingowych żeby zebrać środki na jej produkcję (a w dalszej perspektywie na tą wymarzoną pracownię).

Dajcie znać jak wam się podoba  Wink
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 15, 2015, 13:05:20 »

A to tylko lampka, czy ma to podłączone jakieś wysokie napięcie i jak się przyłoży palucha to coś się dzieje?  Zamiast kiełbachy o...bszamaj ogóra! Podaj linki do tej akcji, to wysmaży się jakiegoś newsa na SG/FB co by wsparcie było  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
fmshelby
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 15, 2015, 15:07:28 »

Bez plazmowych efektów  Zwyrol - totalnie w kierunku tradycji (ale efektownej!). Długie żarniki węglowe + niska moc - widać jak drgają, widać jak rozpalają się do czerwoności i przy tym nie rażą w oczy. Po po pewnym czasie szkło delikatnie odymia się od żarników potęgując postarzany efekt - tak w kierunku industrial designu

Link do kampanii: https://polakpotrafi.pl/projekt/lumi jeśli udałoby się gdzieś wrzucić info byłoby świetnie  Dooobre
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!