Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 16, 2019, 23:45:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Re  (Przeczytany 2022 razy)
legendsofAmon
Kapral
*

Re
« : Kwiecień 02, 2015, 07:30:00 »

szukam mod który pozwala aby wszystkie postacie do mnie przyłączyli się ;x
szczypiorofix
St. sierżant
*

To jest kura, panie generale!

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 02, 2015, 08:02:26 »

Ten mod pozwala aby wszystkie postacie do ciebie przyłączyli się ;x
Wystarczy poszukać, wujek Google nie gryzie. Serio.

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
legendsofAmon
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 02, 2015, 10:48:49 »

a jak wgrać ten mod ? gdzie trzeba skopiować ?Smiley
szczypiorofix
St. sierżant
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 02, 2015, 11:03:30 »

Mod jest zapisany w archiwum .zip w postaci pliku .esp. Kopiujesz ten plik (nie cały zip a tylko plik esp) do folderu Data , który jest w głównym katalogu z grą w miejscu gdzie masz zapisaną grę na Steam (...Steam/SteamApps/Common/Fallout New Vegas) potem podczas uruchamiania okienka (Fallout Laucher) wybierasz "Pliki Danych", zaznaczasz "ptaszka" przy UnlimitedCompanions.esp, klikasz OK i uruchamiasz normalnie grę. To powinno wystarczyć jeśli nie masz większej ilości modów. Generalnie lepiej zawsze używać FOMM (Fallout Mod Manager) lub w ostateczności Nexus Mod Manager () i tam ustawić odpowiednią kolejność plików. Generalnie jeśli masz większą ilość modów to FOMM jest wręcz niezbędny do odpowiedniej kolejności ładowania modów (co w większości jest ważne a czasem wręcz konieczne) Smiley.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2015, 11:10:37 wysłane przez szczypiorofix » Zapisane

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
legendsofAmon
Kapral
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 02, 2015, 11:08:45 »

dzięki Smiley
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2015, 11:14:19 wysłane przez legendsofAmon » Zapisane
szczypiorofix
St. sierżant
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 02, 2015, 11:12:16 »

Żeby pobierać większe pliki z Nexusa (chyba te powyżej 1 MB) trzeba się zarejestrować. Rejestracja jest zupełnie darmowa i warto to zrobić. Można wtedy śmiało pobierać wszystkie pliki.

legendsofAmon
Kapral
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 03, 2015, 10:29:06 »

, jeśli idziemy do Major Knight przekonujemy go jeśi RNK bedzie mieć Primm i szlak handlowy pod kontrolą,caly zachód może skorzystać  , potem w PRIMM nie ma tych zołnierzy których miał wysłać , wiesz może czy jest mod który naprawia ten brakujący element w grze ?
szczypiorofix
St. sierżant
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 03, 2015, 14:26:22 »

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem gdyż napisałeś to bardzo trudnym i chaotycznym językiem.
Jak do tej pory nie zauważyłem, żeby w Primm, po tym jak burmistrzem zostaje koleś z RNK, stacjonowały jakieś poważniejsze jednostki wojskowe. Owszem, Przyczółek Mojave wysyła tam kilka (2 czy 3, nie pamiętam) wojaków ale czy oni rzeczywiście mają tam jakieś większe znaczenie? Nie zauważyłem tego. Po oczyszczeniu Hotelu w zasadzie jakiekolwiek jednostki wojskowe są tam po prostu zbędne, więc nie wiem czy warto aż tak się tym przejmować.
Zawsze możesz zrobić to tak, że po przegadaniu gościa w Przyczółku Mojave (albo zrobieniu questa z mrówkami) możesz odprowadzić wojaków do samego Primm i zobaczyć gdzie oni będą stacjonować. Ja ich kompletnie olałem.
PS. na drugi raz postaraj się napisać jaśniej i klarowniej to o co pytasz, bo chyba nie wypiekasz wielkanocnych zająców i aż tak chyba ci się nie śpieszy? Wink

legendsofAmon
Kapral
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 04, 2015, 06:57:36 »

spieszyło mi się do gry Cheesy dlatego tak napisałem , jak dobrze zauwazyłem to w tej grze nie ma miasta Ghuli o.O a zawsze w fallout 1,2,3 tactisc (nie wiem czy dobrze napisałem nazwe )był miasto ghuli .
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!