Autor Wątek: Re  (Przeczytany 4175 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Re
« dnia: 02 Kwietnia 2015, 07:30:00 »
szukam mod który pozwala aby wszystkie postacie do mnie przyłączyli się ;x

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Re
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwietnia 2015, 08:02:26 »
Ten mod pozwala aby wszystkie postacie do ciebie przyłączyli się ;x
Wystarczy poszukać, wujek Google nie gryzie. Serio.
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Re
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwietnia 2015, 10:48:49 »
a jak wgrać ten mod ? gdzie trzeba skopiować ?:)

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Re
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwietnia 2015, 11:03:30 »
Mod jest zapisany w archiwum .zip w postaci pliku .esp. Kopiujesz ten plik (nie cały zip a tylko plik esp) do folderu Data , który jest w głównym katalogu z grą w miejscu gdzie masz zapisaną grę na Steam (...Steam/SteamApps/Common/Fallout New Vegas) potem podczas uruchamiania okienka (Fallout Laucher) wybierasz "Pliki Danych", zaznaczasz "ptaszka" przy UnlimitedCompanions.esp, klikasz OK i uruchamiasz normalnie grę. To powinno wystarczyć jeśli nie masz większej ilości modów. Generalnie lepiej zawsze używać FOMM (Fallout Mod Manager) lub w ostateczności Nexus Mod Manager () i tam ustawić odpowiednią kolejność plików. Generalnie jeśli masz większą ilość modów to FOMM jest wręcz niezbędny do odpowiedniej kolejności ładowania modów (co w większości jest ważne a czasem wręcz konieczne) :).
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2015, 11:10:37 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Re
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwietnia 2015, 11:08:45 »
dzięki :)
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2015, 11:14:19 wysłana przez legendsofAmon »

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Re
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwietnia 2015, 11:12:16 »
Żeby pobierać większe pliki z Nexusa (chyba te powyżej 1 MB) trzeba się zarejestrować. Rejestracja jest zupełnie darmowa i warto to zrobić. Można wtedy śmiało pobierać wszystkie pliki.
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Re
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwietnia 2015, 10:29:06 »
 , jeśli idziemy do Major Knight przekonujemy go jeśi RNK bedzie mieć Primm i szlak handlowy pod kontrolą,caly zachód może skorzystać  , potem w PRIMM nie ma tych zołnierzy których miał wysłać , wiesz może czy jest mod który naprawia ten brakujący element w grze ?

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Re
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwietnia 2015, 14:26:22 »
Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem gdyż napisałeś to bardzo trudnym i chaotycznym językiem.
Jak do tej pory nie zauważyłem, żeby w Primm, po tym jak burmistrzem zostaje koleś z RNK, stacjonowały jakieś poważniejsze jednostki wojskowe. Owszem, Przyczółek Mojave wysyła tam kilka (2 czy 3, nie pamiętam) wojaków ale czy oni rzeczywiście mają tam jakieś większe znaczenie? Nie zauważyłem tego. Po oczyszczeniu Hotelu w zasadzie jakiekolwiek jednostki wojskowe są tam po prostu zbędne, więc nie wiem czy warto aż tak się tym przejmować.
Zawsze możesz zrobić to tak, że po przegadaniu gościa w Przyczółku Mojave (albo zrobieniu questa z mrówkami) możesz odprowadzić wojaków do samego Primm i zobaczyć gdzie oni będą stacjonować. Ja ich kompletnie olałem.
PS. na drugi raz postaraj się napisać jaśniej i klarowniej to o co pytasz, bo chyba nie wypiekasz wielkanocnych zająców i aż tak chyba ci się nie śpieszy? ;)
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Re
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwietnia 2015, 06:57:36 »
spieszyło mi się do gry :D dlatego tak napisałem , jak dobrze zauwazyłem to w tej grze nie ma miasta Ghuli o.O a zawsze w fallout 1,2,3 tactisc (nie wiem czy dobrze napisałem nazwe )był miasto ghuli .