Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Styczeń 20, 2019, 12:15:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie
 
   Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Projekt S.T.A.L.K.ER. PBF  (Przeczytany 1288 razy)
Kenzelek
St. szeregowy
*
Wiadomości: 2


« : Luty 15, 2015, 16:01:58 »


Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony! ~ Bracia Strugaccy, "Piknik na skraju drogi"

Pierwszy Incydent - 26.04.1986
O godzinie 1:23 nad ranem w sobotę, 26 kwietnia, zaplanowany wcześniej test czwartego reaktora w Elektrowni Jądrowej im. W.I. Lenina doprowadził do stopienia rdzenia reaktora, na skutek czego znaczny obszar uległ skażeniu, a chmura opadów promieniotwórczych przepłynęła nad Ukrainą, Białorusią, Rosją, a także niektórymi rejonami Europy Wschodniej i Zachodniej, Skandynawią, Wielką Brytanią, docierając aż do wschodnich granic Stanów Zjednoczonych. Był to najstraszliwszy wypadek w historii badań nad energią nuklearną, a jego następstwa społeczne, polityczne oraz finansowe przeszły wszelkie wyobrażenie.

Drugi Incydent - 13.04.2006
Drugi incydent był prawdopodobnie jeszcze większym zaskoczeniem niż pierwszy. Żaden ze światowej sławy naukowców, którzy uczestniczyli w oczyszczeniu Czarnobyla, nie śmiałby nawet przypuszczać, że wewnątrz potężnego betonowego sarkofagu, w którym ujarzmiono czwarty reaktor, może dojść do choćby najdrobniejszych problemów. Przypuszczenia nie miały jednak wiele wspólnego z rzeczywistością, a wybuch, który zakłócił ciszę poranka, pokazał tylko, jak płytko pogrzebano strach przed Czarnobylem. Trudno było dostrzec bezpośrednie efekty eksplozji, a jeszcze trudniej je zrozumieć, ale po kilku latach Zona wokół Czarnobyla zaczęła przyciągać grupę ludzi przekonanych, że ta spustoszona ziemia kryje w sobie bogactwo. Tę zbieraninę zaczęto określać mianem stalkerów.

Rok 2012
Radioaktywne połacie Zony skrywają zagrożenia nieznane światu zewnętrznemu. Tam, gdzie mutacja stała się szarą codziennością, kto ma decydować o tym, co normalne? Tam, gdzie nauka uległa wypaczeniu, kto ustala, co jest prawdą? Przetrwanie to podstawowy cel każdego z mieszkańców tej zbezczeszczonej krainy, lecz to, co jest miarą tego przetrwania, zależy już od danego mężczyzny, danej kobiety, danego stworzenia. Jaki jest twój cel stalkerze?

Cechy foum:
- Oparte o gry z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. , głównie Cieniu Czernobyla.
- Rozgrywka storytellingowa
- Konieczność dbania o swoją postać, odżywiania, zapewnienie ciepła, opatrywanie ran, itd.
- Atmosfera post-apokaliptycznego Czarnobyla, a dokładniej otaczającej tamtejszą elektrownię atomową 30km2 Strefy, w której przebywa ledwie kilkuset stalkerów, naukowców i bandytów.
- Możliwość dołączenia do wszystkich oryginalnych frakcji (Wolność, Powinność, Czyste Niebo), a także stworzenia swojej lub siania zgrozy jako członek/przywódca jednego z gangów bandytów z Doliny Mroku.
- Kompletna swoboda w doborze ekwipunku, o ile masz wystarczająco rubli. A także rozgrywki.
- Jedna startowa lokacja - Kordon.
- Historia kształtowana od pierwszego kroku za płotem, w Zonie.
- Storytellingowy system cech/umiejętności rozdawanych przez MG w oparciu o historię ukrytą w specjalnym dziale.
- Klimatyczny styl forum.
- Luźna atmosfera poza rozgrywką.
- Akcja rozgrywa się obecnie w 2012 roku.
Zapisane
Rezro
St. chorąży
*
Wiadomości: 3937


Why you people care so much where your souls are?


« Odpowiedz #1 : Luty 16, 2015, 08:24:30 »

Ciekawe. Gdyby nie to że STALKER kompletnie mnie nie jara, to może bym się zainteresował?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!