Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 21, 2019, 07:40:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout 1 na linuxie  (Przeczytany 1832 razy)
smyczy
Kapral
*

« : Wrzesień 03, 2015, 17:24:52 »

Hej

Zważywszy na ostatnie działania M$ (przymusowe aktualizacje do win10) postanowiłem przenieść się na linuxa - padło na MINT 17.2.

Odnośnie obsługi to wszystko cacy, nawet stim działa plus kilka pozycji z biblioteki, ale zawsze jakoś wraca temat f1 i 2, tak  że odpaliłem goga (nie mam napędu w lapku) pobrałem F1, odpaliłem przez wine, pobrałem hires'a, odpaliłem przez wine i wszystko ładnie poszło, gra działa elegancko (nie sprawdzałem tylko spolszczenia) - problemy pojawiają się przy zapisie gry gdzie wyskakuje błąd ;/ szukałem rozwiązań w goglach, ale jedyne co znalazłem to propozycja wyłączenia antywirusa, co z racji zabawy z linuxem nie wchodzi w grę Sad.

Tak pomyślałem, że siedzą tu sami wyjadacze i na pewno wiece co i jak Wink

z góry dzięki za pomoc i pozdro
smk.

Edit: Dobra znalazłem - trzeba zmienić nazwy folderów na małe litery, przetestuję wieczorem i potwierdzę.

Edit2: Działa!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2015, 17:08:23 wysłane przez smyczy » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!