Autor Wątek: Problem z modem Bobblehead  (Przeczytany 3025 razy)

Sajok

  • Chorąży
  • *
  • Wiadomości: 140
Problem z modem Bobblehead
« dnia: 02 Czerwca 2014, 22:25:24 »
Proszę speców od moddingu o jakieś nakierowanie mnie o co może chodzić w moim "problemie". Otóż wgrałem sobie niedawno dwa modziki Bobblehead (jeden dodaje figurki a drugi stojak na nie) i pojawia mi się taki otóż problem: po wsadzeniu figurki Przetrwania na stojak nie znika mi ona z ekwipunku albowiem jest traktowana jako przedmiot questowy. Dodam, iż w Gecku polonizowałem sobie te mody i może coś zepsułem, ale nie wydaje mi się, żeby to była przyczyna. Zauważyłem, że jakoś nie mogę przez konsolę zdezintegrować tej figurki (może kurde mylny kod id jednak wpisuję??). Dziwne dla mnie - jako pseudomodera - jest to, iż zauważyłem w Gecku, iż chyba za każdym razem jak zdobywam i odkładam figurkę tworzy się jakby duplikat pliku figurki o nazwie bodajże BobbleheadSURDuplicate00x a oryginał BobbleheadSUR mimo pozornie zaakceptowanej wcześniej zmiany na przedmiot nie-questowy znowu staje się sam siebie questowy. Na moje - powtarzam to - dość laickie oko skrypty wyglądają ok. Co może powodować taki problem? I jak do cholery wywalić chociaż konsolą ten przedmiot? Grać się da, ale jakoś mnie to razi i nie daje mi spać w nocy ;)

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Problem z modem Bobblehead
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwca 2014, 08:54:53 »
Trudno powiedzieć co jest przyczyną, ale na 100% to skrypt nawala.