Autor Wątek: karawany handlowe wyjasnienie  (Przeczytany 7828 razy)

LTRinc

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
karawany handlowe wyjasnienie
« dnia: 25 Marca 2009, 21:43:07 »
bardzo proszę o wyjaśnienie o co chodzi w interesie z handlarzani w conterbury commons
mianowicie można wejsc w jakiś "układ" z niejakim wujkiem Roe
daje sie wujkowi odpowiednią ilość kapsli którą podobno inwestuje sie w jednego z handlarzy
dałem wujkowi kapsle na inwestycje w pancerze pojawiła sie w notatkach jakaś umowa i w zasadzie
nie wiem jakie można mieć z tego korzyści

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: karawany handlowe wyjasnienie
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2009, 22:01:26 »
Karawany które zasilisz gotówką, będą miały lepszy stuff na składnie. A jak wybulisz maksymalną ilość kaski, to jeszcze od nich prezent dostaniesz.

LTRinc

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: karawany handlowe wyjasnienie
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca 2009, 22:10:56 »
ale gdzie moge znajsc te karawany
znalazłem Bramina Wrony ale jakos nie mobe z nim handlowac
mozna zabrac przednioty ale zawsze karma spada

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: karawany handlowe wyjasnienie
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marca 2009, 22:34:58 »
Bo handlujesz z "wroną" a nie z brahminem :D no a karawany krążą między tym miastem o którym wspomniałeś a megatoną i rivet city... po prostu poczekaj na jakąś przed miastem.

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: karawany handlowe wyjasnienie
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marca 2009, 22:22:08 »
Bo handlujesz z "wroną" a nie z brahminem :D no a karawany krążą między tym miastem o którym wspomniałeś a megatoną i rivet city... po prostu poczekaj na jakąś przed miastem.

I bodajże Paradise Falls (miasto łowców niewolników). Wystarczy trochę poczekać, np godzinę i sprawdzasz czy ktoś jest, jak nie to znowu godzina itd.
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski