Autor Wątek: [DO POBRANIA] Fallout 2 Restoration Project 2.3.2 PL  (Przeczytany 74818 razy)

Juraszka

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: [DO POBRANIA] Fallout 2 Restoration Project 2.3.2 PL
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Sierpnia 2015, 19:55:18 »
Problem jest w tym, że nie mam programów jakich używałem do robienia spolszczenia - a poza WinMerge nie pamiętam czego używałem... Ponadto robię spolszczenie od 2.1.2b, jedynie będę się kierować moim wcześniejszym spolszczeniem - co będe mógł to zastąpię ale trochę to może zająć. Najpierw muszę się wszystkiego uczyć od nowa... -,-"


EDIT: Wyodrębniłem już pliki które od 2.1.2b się nie zmieniły i zostaną zastąpione bez sprawdzania. Pozostałych plików tekstowych jest prawie 350...
Ponadto WinMerge krzyczy że pliki skryptów są inne - prawie wszystkie... Postanowiłęm pominąć i nie grzebać w plikach skryptowych by nie zrobić jakichś błędów i spolszczenie będzie zawierać przetłumaczone grafiki wykonane przez kryspina013, tłumaczenie Mad Ivan'a, Johny8888 oraz innych którzy stworzyli wszystko do 2.2. oraz tłumaczenie różnic na które natrafiłem. Plików jest sporo więc trochę to zajmie bo chcę wyeliminować parę błędów. Ponadto poprawię tłumaczenie moda za pomocą którego wydajemy komendy - będą one bardziej bezosobowe aby uniknąć sytuacji kiedy kobieta mówi "Zrobiłem". Oczywiście do tego takie kosmetyki jak uzupełniona lista płac. Nie wiem jeszcze czy będę tłumaczyć pliki ddarw.ini oraz f2_res.ini - są to pliki które skrywają parę fajnych rzeczy jak pełna kontrola nad drużyną, kolor paska amunicji itd. Zmiany w obu plikach mogą doprowdzić do problemów z grą i raczej niewskazane jest by je edytować z poziomu eksploratora, w 2.3.3 jest osobny exe który pozwala na ustawienie grafiki przed uruchomieniem gry (za bardzo nie rozumiem tylko po co coś takiego robić...).

Mam nadzieję, że uwinę się z tym w miarę szybko :D

EDIT2: Boże...widzisz i nie grzmisz... Jak można tak spartolić robotę...
Jeszcze nie wziąłem się za tłumaczenie, bo pewien modder zamiast dodawać zawsze nowe lub edytowane pliki na koniec pliku to zostawił je na swoich miejscach a czasami gdzieś tam w środku dodane zostały nowe linie... Wyszukiwanie takich zmian to udręka...

EDIT3: Właśnie skończyłem szukać i tłumaczyć różnice plików w folderach cut oraz game. Zabieram się za dialogi...i to będzie najgorsze...
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2015, 21:59:29 wysłana przez Juraszka »
Tłumaczenie Restoration Project 2.3.3 zostało ukończone, więcej w temacie:
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=8221.0

Juraszka

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: [DO POBRANIA] Fallout 2 Restoration Project 2.3.2 PL
« Odpowiedź #61 dnia: 16 Sierpnia 2015, 21:20:27 »
Tłumaczenie Restoration Project 2.3.3 zostało ukończone!

Zapraszam do tematu na forum Trzynastego Schronu:
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=8221.0
Tłumaczenie Restoration Project 2.3.3 zostało ukończone, więcej w temacie:
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=8221.0

parzon

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: [DO POBRANIA] Fallout 2 Restoration Project 2.3.2 PL
« Odpowiedź #62 dnia: 20 Sierpnia 2015, 12:42:00 »
Kurcze, szkoda że nie zajrzałem tu wcześniej, bo mam wszystkie Restorationy od 1.2, ale teraz to już pewnie nikomu nie potrzebne  :D, pozdrawiam!!