Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 17, 2019, 17:28:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Martwa kasa  (Przeczytany 2235 razy)
smyczy
Kapral
*

« : Marzec 17, 2014, 19:05:29 »

Hej

Dopadł mnie ciekawy bug calkowicie niszczący dalszą chęć grania w w/w dodatek (mam save'a sprzed wejścia do bunkra).
Otóż w trakcie zadania z ghulem (już w kasynie w teatrze) przy rozmowie z nim zaczyna mi ubywać zdrowia, na początku myślałem że gaz który normalnie był wcześniej rozpylony przed kasynem, jednak nie mogłem znaleźć strefy wolnej od ubytku hp, ale myślę wtedy - o kurde wreszcie jakieś wyzwanie - no i robię wszystko na czas - rozwalam wszystkie radia (to pikanie to taki kretynizm że odechciewa się grać) otwieram sejf, zabieram klucz, odpalam hologram, cisne za scenie żeby ubić zombiaka, a w międzyczasie 30 stimpaków (oszczędzałem Tongue), po akcji nadal ubywa, to ja poginam w podskokach do wyjścia, a tam dalej to samo Roll Eyes, aż w końcu padam trupem - sytuacja nieciekawa bo quicksave mam jak już kasuje mi zdrowie a (co najgorsze) autosave się nadpisał po wyjściu w pośpiechu z teatru Roll Eyes, szukałem w solucjach i okazało się że tam żadnego gazu nie ma Roll Eyes.

Niech mi ktoś wyjaśni o co biega bo jak tego nie naprawię to dam spokój z tym dodatkiem.

dzięki i pozdro

smk.
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #1 : Marzec 17, 2014, 19:19:06 »

Musiałeś zrobić save, gdy postać przebywała w toksycznych oparach. Niestety ów bug jest "śmiertelny".
R.I.P.
smyczy
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 17, 2014, 19:21:47 »

a wystarczyło nie wychodzić z teatru Roll Eyes, no to chyba trzeba olać dalszą grę.

dzieki za szybką odpowiedź.

edit. może jest nadzieja - http://forums.nexusmods.com/index.php?/topic/382484-constant-cloud-dammage-bug-solved/

edt2. DZIAŁA !! - szkoda tylko tych stimpaktów Tongue
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2014, 19:29:50 wysłane przez smyczy » Zapisane
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #3 : Marzec 17, 2014, 19:54:36 »

Szkoda, że bug pojawia się również w wersjach na xboxa.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!