Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 06, 2019, 18:06:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z rejestracją  (Przeczytany 2063 razy)
Aurelinus
Sojusznicy 13S
*

« : Luty 22, 2014, 15:02:00 »

To może być fałszywy alarm, bo nie mam za bardzo jak sprawdzić, ale mój znajomy twierdzi, że się zarejestrował i echo, nie ma potwierdzenia. Znajomy pije za dużo, czy coś nie bangla z rejestracją?
Tormencjusz
Kapral
*

« Odpowiedz #1 : Luty 22, 2014, 15:50:09 »

Ja zarejestrowałem się trzy dni temu i wiadomość z potwierdzeniem przyszła od razu. Ale z doświadczenia wiem, że czasami takie e-maile mogą długo iść. Miałem tak kilka razy.
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #2 : Luty 22, 2014, 17:55:28 »

To faktycznie może czasem trwać, jeśli się niekorzystne okoliczności nałożą. Potwierdzenie rejestracji nie jest automatyczne.

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #3 : Luty 22, 2014, 20:30:55 »

A czytał to?  Zwyrol

POCZEKAJ NA ZATWIERDZENIE KONTA PRZEZ ADMINISTRACJĘ FORUM - NIE WYSYŁAMY ODDZIELNEJ INFORMACJI O ZATWIERDZENIU KONTA. JEŚLI WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU, W NIEDŁUGIM CZASIE BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KORZYSTAĆ Z FORUM.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!