Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Luty 16, 2019, 01:01:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Muzyka w klimatach retro  (Przeczytany 22751 razy)
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #20 : Marzec 25, 2009, 13:25:31 »

Ale dobrze zaśpiewany song z logicznym tekstem o bananach również nie musi być do dupy Tongue

Użytkownik został zbanowany.
evu1
Zbanowany
*

« Odpowiedz #21 : Marzec 25, 2009, 22:23:47 »

z całą pewnością na weekend trochę rozbuduję dział "muzyka". Mam całą masę muzyki pasującej do Fallouta.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #22 : Marzec 25, 2009, 22:29:50 »

Nie ma sprawy, tylko nie rób tego na odwał tzn jeżeli chcesz napisać o czymś do schronu to pamiętaj że musi to trzymać pewien merytoryczny poziom.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #23 : Marzec 25, 2009, 22:34:42 »

Holden ostatnimi dni ma skłonności do marudzenia - nie przejmować się Tongue

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #24 : Marzec 26, 2009, 13:00:52 »

Ode mnie się kurde zaraził. Drogą kropelkową  Embarrassed

Ale jak ktoś chce coś zapodać na forum - w formie osobnego tematu (oczywiście na odpowiedniej tablicy  Cool) to w cyzelkę nie musi się bawić. W końcu po to jest forum by wrzucać tu swoje przemyślenia  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
evu1
Zbanowany
*

« Odpowiedz #25 : Marzec 26, 2009, 15:20:16 »

Nie, chyba się nie zrozumieliśmy Smiley. Jest dział "muzyka" prawda? Ja chcę dodać tylko kilka nowych utworów, żeby schronowcy mieli czego słuchać w długie samotne wieczory podczas opadów radioaktywnych Smiley. Nie zamierzam (na razie) niczego pisać.
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #26 : Marzec 26, 2009, 16:24:31 »

A tak serio: po prostu mi się nie podoba i nikt nic na to kurcze nie poradzi...
Nie no - nie wstydź się, powiedz  Smiley Bo jeśli np. przeszkadzają ci infantylne teksty o miłości i takie tam - śpiewane po polsku w latach 30'ch, to wiedz, że to samo śpiewali po angielsku z w tamtych czasach.

... i śpiewają dzisiaj Smiley

PS. o cholera! jestem szeregowy! ale jazda, zawsze chciałem być wojskowym!!! Tongue
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2009, 16:27:07 wysłane przez Veron » Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #27 : Marzec 26, 2009, 16:38:20 »

Hm... też mógłbym wrzucić moje piosenki (oczywiście wśód 80 piosenek wiekszość jest o miłości, ale mam nadzieję że zakończyliśmy ten temat Grin). Ale to dopiero jak znajdę czas.

Użytkownik został zbanowany.
F.A.K.K.3
St. kapral
*

« Odpowiedz #28 : Maj 23, 2009, 14:02:17 »

Można byłoby założyć grupę trzynastego schronu na last fm i tam by się zbierało muzykę w falloutowych klimatach w formie biblioteki....

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #29 : Październik 10, 2009, 00:52:10 »

Johnny Cash - We'll Meet Again. Zapożyczone z CFC - jeszcze o nich usłyszycie, tam to dorwałem, ten teledysk.
Johnny Cash - We'll Meet Again

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Maijus
Kapral
*

« Odpowiedz #30 : Styczeń 02, 2010, 18:25:12 »

Dla tygrysków lubiących muzykę w klimatach.

Przeszukując niezmierzone połacie internetowych pustkowi natknąłem się na radio z Fallouta 3, może się komuś przyda.

Galaxy News Radio Online

Niekiedy może serwer nie działać, ale po jakimś czasie wszystko gra jak należy.
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #31 : Styczeń 07, 2010, 12:03:19 »

Przeniosłem tego posta z poprzedniego tematu, bo nie pasował tam ni w ząb. Tak czy siak zachęcam do zapoznania się  Smiley

Ach, muszę Wam powiedzieć o moim ostatnim odkryciu. Nie jest co prawda nowe, bo sięga roku 2001, ale znakomite i całkowicie niepostapowe  Smiley

Chodzi o soundtrack z francuskiej, musicalowej wersji "Romeo i Julii", który był wystawiany właśnie od 2001 roku. Autorem spektaklu jest Gerard Presgurvic. Muzyka jest znakomita, przebojowa, nie smęci. Jestem ostatnio nią całkowicie pochłonięty i polecam każdemu projekcję przedstawienia. Sam spektakl to po prostu stylowy majstersztyk.

Najbardziej popularny kawałek z musicalu to "Les Rois Du Monde" (film na YouTube). Z pewnością słyszeliście go już kiedyś. Był m.in. czołówką w programie "Wideoteka Dorosłego Człowieka".

Aha, link, który podałem prowadzi do fragmentu filmu, który również znalazłem w sieci w całości. Zauważyliście rosyjskie napisy - ja przerobiłem je na polskie (hehe, tłumaczenie francuskiego musicalu na podstawie rosyjskiego, oficjalnego przekładu, wspierane polskim XIX-wiecznym tekstem - to była przygoda  Smiley). Kto jest zainteresowany - zapraszam. I naprawdę POLECAM!  Smiley

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #32 : Luty 24, 2010, 19:38:57 »

Panie i panowie - oto piosenka, która potem została użyta jako soundtrack w filmie Pulp Fiction.

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #33 : Luty 24, 2010, 20:28:51 »

A do tego Vincent Vega tańcząc z Mia Wallace kopiują ruchy tej blondyny z filmiku.

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #34 : Luty 24, 2010, 21:18:35 »

Ale Vincent i Mia tańczyli do innej muzyki  Kiss

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #35 : Luty 24, 2010, 21:57:29 »

Ano do innej , ale sam taniec  bardzo podobny.

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #36 : Czerwiec 02, 2010, 21:38:50 »

Klimat filmu całkowicie inny, ale piosenka jak najbardziej odpowiadająca naszemu - Jeepers Creepers

Pilarious
Porucznik - Redaktor
*

Mister Handy

« Odpowiedz #37 : Czerwiec 04, 2010, 23:28:56 »

Klimat filmu całkowicie inny, ale piosenka jak najbardziej odpowiadająca naszemu - Jeepers Creepers

Jeden z najśmieszniejszych filmów jakie w życiu widziałem. Ta ciężarówka i kryjówka Smakosza trzymały klimat.

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #38 : Czerwiec 05, 2010, 00:37:09 »

Do Retro: The Chordettes, Jeanette, Mecano (wszystkie kawałki!), Marilyn Monroe. Hehehe tak mnie naszło Tongue
W Progradio: Jest muse i radiohead?

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #39 : Czerwiec 05, 2010, 12:50:35 »

To co zapodam nie bardzo jest retro (chociaż sam nie wiem, trudno mi ocenić, bo się na tym nie znam  Dzidzia), ale za to wpada w ucho no i jest z "tych dobrych lat TT*"

* wstawić 50, 60, 70, 80 lub 90 w zależności od preferencji - ten zespół nagrywał akurat w 60-tych.

A nazywa się Vernoms Girls

http://www.youtube.com/watch?v=EhqS2lyTcT4

Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!