Autor Wątek: Trudność walki i gry na Max  (Przeczytany 5116 razy)

Artur1990

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Trudność walki i gry na Max
« dnia: 22 Grudnia 2013, 01:00:33 »
Zastanawiam się, czy jest tu jakiś kozak, który przeszedł Fallouta na maksymalnych ustawieniach poziomu walki i trudności gry...? :afr Bo mi się nie udaje :ords

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Trudność walki i gry na Max
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudnia 2013, 10:45:57 »
Jestem pewien, że znalazłoby się kilku /set/, którzy dokonali owego wyczynu. Spróbuj Tacticsa na najtrudniejszym poziomie i w trybie szalonym...

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Trudność walki i gry na Max
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudnia 2013, 14:01:43 »
Ah, stare dobre czasy.. choć jak zna się pewne sztuczki to wskaźnik trudności traci na znaczeniu.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Trudność walki i gry na Max
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudnia 2013, 15:35:13 »
Jeżeli znasz jakiś sposób, aby Tacticsa nie wywalało do pulpitu, to będę dozgonnie wdzięczny.

Artur1990

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Trudność walki i gry na Max
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudnia 2013, 17:44:59 »
Jestem pewien, że znalazłoby się kilku /set/, którzy dokonali owego wyczynu. Spróbuj Tacticsa na najtrudniejszym poziomie i w trybie szalonym...
Ogólnie biorę się za "niedokończone interesy", bo kiedyś zatrzymałem się przy mistrzu i pamiętam, że nie mogłem go pokonać na maks. poziomie trudności gry i średnim walki... Nie mówię już o maks. poziomie walki, bo gdy wchodzę do jaskini radioskorpionów w Cienistych Piskach, to dobrze się to nie kończy i zazwyczaj zatrzymuje się na... pierwszym ;D Myślę, że to by pasowało pierwsze zdobyć wiele pkt doświadczenia i w zmocnić ilość pkt akcji oraz ogólnie walki i wytrzymałośći, bo tak to nie widzę innej możliwości...

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Trudność walki i gry na Max
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudnia 2013, 19:53:24 »
Rozważ zainwestowanie kilku punktów w percepcję...

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Trudność walki i gry na Max
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Grudnia 2013, 10:01:13 »
Przecież Fallout nawet na najwyższym poziomie trudności nie jest jakoś specjalnie wymagający ???. Jaką masz postać? Grasz tak, że po każdym zgonie zaczynasz rozgrywkę od nowa, czy normalnie zapisujesz grę?