Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 08, 2019, 10:48:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs DEADLINE! - rozstrzygnięcie  (Przeczytany 2208 razy)
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« : Listopad 20, 2013, 12:37:44 »

Z wielką radością, bo i książka wielka, zapraszam wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania powieść Miry Grant, "Przegląd Końca Świata. Deadline". Książka ta, przypominam, uzyskała patronat medialny Trzynastego Schronu.

Konkurs nietrudny, dość elastyczny, tak więc nic tylko brać udział i wygrywać!

Więcej szczegółów na stronie konkursu. Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 19:21:32 wysłane przez Veron » Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 22, 2013, 12:35:39 »

No, Schroniaczki, bierzcie udział Grin Naprawdę warto! Dooobre

Projekt '13'

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 01, 2013, 19:20:58 »

Z przyjemnością chciałbym ogłosić, że powieść Miry Grant "Przegląd Końca Świata. Deadline" wędruje do użytkownika o nicku Wujek. Poniżej jego odpowiedź na pytanie o ulubiony koniec świata.

Gratulacje! Pamiętaj o podesłaniu danych adresowych Dooobre

Mój ulubiony koniec świata jest pełen chaotycznie porozrzucanych rzeczy, między którymi będę mógł chodzić, uważając, żeby nie przewrócić się o nie...  
W moim ulubionym końcu świata znajdę wszystko, co będzie mi potrzebne, żeby zaspokoić moje oczekiwania...
Znajdę ubrania, którymi się przyodzieję, oraz materiały, z których będę mógł zrobić sobie skromne mieszkanko... Materiałami tymi będą blachy, cegły, płyty pilśniowe i inne...
Wyposażenie mojego mieszkania będzie standardowe: łóżko, stolik, szafa, lampka... a w kuchni będzie kuchenka... garnki i kubki.
Na łóżku będę leżeć i czytać książki i komiksy... będę musiał tylko uważnie ich poszukać... bo będą w różnych miejscach mojego ulubionego końca świata.
Wędrując po moim ulubionym końcu świata będę znajdować fotografie ludzi... których prawdopodobnie już nie będzie... i do których należały rzeczy, po których teraz stąpam.
Najgorsze są foliowe worki... wszędzie się walają... Ale pozbieram je i wrzucę do „wielkiej dziury”.

Właśnie tam jadę... jestem kierowcą ciężarówki i jadę na śmietnisko komunalne „Koniec Świata” w Lublinie... moje ulubione.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2013, 13:01:43 wysłane przez Veron » Zapisane

Projekt '13'

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!