Autor Wątek: Konkurs DEADLINE! - rozstrzygnięcie  (Przeczytany 3726 razy)

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Konkurs DEADLINE! - rozstrzygnięcie
« dnia: 20 Listopada 2013, 11:37:44 »

Z wielką radością, bo i książka wielka, zapraszam wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania powieść Miry Grant, "Przegląd Końca Świata. Deadline". Książka ta, przypominam, uzyskała patronat medialny Trzynastego Schronu.

Konkurs nietrudny, dość elastyczny, tak więc nic tylko brać udział i wygrywać!

Więcej szczegółów na stronie konkursu. Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2013, 18:21:32 wysłana przez Veron »
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs DEADLINE!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopada 2013, 11:35:39 »
No, Schroniaczki, bierzcie udział ;D Naprawdę warto! :spk
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs DEADLINE! - rozstrzygnięcie
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudnia 2013, 18:20:58 »



Z przyjemnością chciałbym ogłosić, że powieść Miry Grant "Przegląd Końca Świata. Deadline" wędruje do użytkownika o nicku Wujek. Poniżej jego odpowiedź na pytanie o ulubiony koniec świata.

Gratulacje! Pamiętaj o podesłaniu danych adresowych :spk

Cytuj
Mój ulubiony koniec świata jest pełen chaotycznie porozrzucanych rzeczy, między którymi będę mógł chodzić, uważając, żeby nie przewrócić się o nie...  
W moim ulubionym końcu świata znajdę wszystko, co będzie mi potrzebne, żeby zaspokoić moje oczekiwania...
Znajdę ubrania, którymi się przyodzieję, oraz materiały, z których będę mógł zrobić sobie skromne mieszkanko... Materiałami tymi będą blachy, cegły, płyty pilśniowe i inne...
Wyposażenie mojego mieszkania będzie standardowe: łóżko, stolik, szafa, lampka... a w kuchni będzie kuchenka... garnki i kubki.
Na łóżku będę leżeć i czytać książki i komiksy... będę musiał tylko uważnie ich poszukać... bo będą w różnych miejscach mojego ulubionego końca świata.
Wędrując po moim ulubionym końcu świata będę znajdować fotografie ludzi... których prawdopodobnie już nie będzie... i do których należały rzeczy, po których teraz stąpam.
Najgorsze są foliowe worki... wszędzie się walają... Ale pozbieram je i wrzucę do „wielkiej dziury”.

Właśnie tam jadę... jestem kierowcą ciężarówki i jadę na śmietnisko komunalne „Koniec Świata” w Lublinie... moje ulubione.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2013, 12:01:43 wysłana przez Veron »
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!