Autor Wątek: Pierwsza misja i już problem  (Przeczytany 5308 razy)

Xantor

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Pierwsza misja i już problem
« dnia: 07 Listopada 2013, 21:51:54 »
Problem polega na tym, że jak doszedłem do budki strażniczej, zabiłem tam strażnika który upadł przy drzwiach i drzwi pomimo że otworzyłem, to są zablokowane i nie mogę iść dalej...

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopada 2013, 21:11:05 »
Wydaje mi się, że drzwi mogą być zablokowane przez którąś z twoich postaci. Odsuń resztę drużyny od drzwi i spróbuj je otworzyć jedną postacią.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopada 2013, 22:48:03 »
Poza tym mogą to być drzwi z kluczem (już nie pamiętam czy są). Postać bez klucza ich nie otworzy.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Xantor

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopada 2013, 15:41:58 »
W takim razie muszę gdzieś poszukać klucza.
Tak też myślałem, ale jak pisze, że zablokowane, a nie zamknięte to myślałem o tym truposzu...

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Listopada 2013, 20:00:15 »
Niekonwencjonalnie doradzę, aby rozpocząć rozgrywkę kolejny raz... Przecież to sam początek początku misji. Jak problem się powtórzy, to widocznie ukończenie Tictacsa nie było Ci pisane.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Listopada 2013, 22:34:34 »
Słusznie. Trza go ubić w innym miejscu. Później bywa to problemem. Ładowacze  :fj  ale często jest obejście.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Grudnia 2013, 01:36:25 »
Truposze - poza ładowaczami - nie stanowili problemu z wejściem w drzwi. Jeśli to nie bug, to dziwne trochę.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Enklawa97

  • Wiadomości: 3
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Września 2015, 16:21:48 »
Otwórz drzwi kluczem z poprzednich drzwi tam zaraz na początku w tej budzie zaraz koło strażniczej budki gdzie był bandyta z UZI i w skrzynce był klucz ten sam klucz jest właśnie do tych drzwi i jeżeli to nie to, że drzwi są otwarte to usuń wszystkie postacie z budki i jedna postacią która ma klucz otwórz drzwi powinno zadziałać, jeżeli nic to trzeba spróbować zagrać jeszcze raz lub załadować stan gry ponownie. Jeżeli masz wersje piracką FT to możliwe że masz zbugowaną bo w orygionalnej niema żadnych problemów.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Pierwsza misja i już problem
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Września 2015, 20:04:57 »
Nowi użytkownicy zasadniczo mają prawo do necropostingu (a nawet im to się zaleca) ale odpowiadanie na pytanie kogoś sprzed kilku lat jest czymś ewidentnie bezcelowym. Następnym razem upewnij się więc jaka jest data ostatniego postu zanim odpowiesz do kogoś bezpośrednio, ale na tematy otwarte możesz śmiało pisać. Życzę miłego przeglądania forum.