Autor Wątek: [Rok Schronu] Egzamin z Trzynastego Schronu - KONKURS Z OKAZJI XIII - LECIA!!!  (Przeczytany 4349 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron

Premiera powieści Andrieja Diakowa oraz okrągły, trzynasty rok działania naszego projektu są dobrymi okazjami, które można ze sobą połączyć. Dlatego zamiast organizować kolejny, nudny konkurs w, którym musielibyście odpowiedzieć co robił Taran, albo kim był autor powieści, postanowiliśmy pójść na całość! O to bowiem w jednym konkursie połączyliśmy ze sobą wszystkie ważne dla nas rzeczy, motywy, w tym także - i nie ma tu co z tym się kryć - młode, ale znaczące już bardzo dużo Uniwersum Metro 2033.

Przed Wami więc 113 pytań z całego przekroju naszej działalności i tematyki, którą u nas od lat poruszamy. Powodzenia!

Egzamin z Trzynastego Schronu - strona konkursu.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudnia 2013, 23:24:24 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Egzamin z Trzynastego Schronu - WYNIKI
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudnia 2013, 01:12:19 »

113 pytań z wiedzy o Trzynasty Schronie i tematyki na nim poruszanej  dla większości naszych czytelników okazało się zadaniem nie do przejścia. Frekwencja nie dopisała, ale przecież nikt nie mówi że ma być łatwo. Tym bardziej jeśli ktoś narzeka, że nie "nie robimy tego czy tamtego", albo że "robimy to czy tamto". Został zorganizowany konkurs z nagrodami na wypasie? Został. Trzeba było wziąć w nim udział i zmierzyć się z materią, o której krążą opinie, że "sama polityka a nic o Fallouatch", albo że "za dużo Falloutów a nic o polityce". Kto nie wziął, bo mu się nie chciało, ten... Ten oczywiście może nadal krytykować, choć Schronek wie co z jego opinią zostanie zrobione ;)

No to kiedy ja już sobie ponarzekałem, to teraz wyniki. W pierwszym podejściu bezapelacyjnie zwycięzcą został zackass1, zdobywając 101 punktów.

W dogrywce starli się:
- Żurek zdobywając 82 punkty,
- V4ult zdobywając 42 punkty.

Oczywiście wszyscy zdali, bowiem "Emanacja tak chciała". Czy jakoś tak...

Nagrody w postaci bogatego zestawu Uniwersum Metro 2033, ufundowanego przez Wydawnictwo Insignis wędrują do Was panowie!
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
A tak to wyglądało w trakcie sprawdzania  :bnn  :ssnacz:

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Zurek

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 25


Chociaż ten egzamin zdałem! Ku chwale Trzynastego Schronu i Emanacji!