Autor Wątek: Najlepsza i tania broń na dużą ilość słabych przeciwników - Fallout 2  (Przeczytany 34816 razy)

kurzel131

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Najlepsza i tania broń na dużą ilość słabych przeciwników - Fallout 2
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Listopada 2010, 11:58:44 »
Ja robie tak: dla salvadore wokonuje misje do tej ostatniej - bo cos wyczytalem ze z przyjeciem misji z handlem na pustyni ma sie juz profit ze jestes w rodzinie wiec jak cos i tak ich wybije przed przystapieniem do rodziny. Tym samym wykonam ostatnia misje dla rodziny Mordino, potem ich rownierz wybije, mysle nad rodzina bishop bo z zona albo corka bishop mozna miec dziecko pod koniec gryxD. Zreszta jak cos oddam walizke wykonam pare misji i tez ich wybije. Postepuje wg poradnika z encyklopedi gier wiec u rodziny wright wykonam all questy. Zreszta apropo psow, mam AK ze zwiekszonym magazynkiem wiec jak mi laser pistol nie styknie to jedna seria z ak je rozwali;p.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Najlepsza i tania broń na dużą ilość słabych przeciwników - Fallout 2
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Listopada 2010, 12:06:46 »
Jeśli przelecisz panią Bishop lub jego córkę, Bishop z miejsca Cię zaatakuje, więc przemyśl to ;D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

kurzel131

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Najlepsza i tania broń na dużą ilość słabych przeciwników - Fallout 2
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Listopada 2010, 20:09:12 »
Puki co to mnie zaatakowali ludzie bishopa jak chcialem zejsc na dol (choc nie probowalem skradania), bo tamtendy jest jedyne wyjscie, ale z bishopem przetestuje gdzies w pt bo mam matury;p.


nieumarły13

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Zombie... duża giwera, albo cię zeżrą i wysrają...
Odp: Najlepsza i tania broń na dużą ilość słabych przeciwników - Fallout 2
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Kwietnia 2011, 16:20:31 »
Najlepszą bronią i skuteczną na wszystko jest karabinek 10mm :D działa zawsze (chyba że ci ammo braknie), tym cacuszkiem można przejść prawie całą grę xD ale to już wymaga umiejętności których przyznam się nie posiadam :P
Lubie fistaszki w polewie czekoladowej z ogórkami... przyprawione flakami rozje*** zombi przedemną... o.O Moje GjEgJe: 11188824 ^.^

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Najlepsza i tania broń na dużą ilość słabych przeciwników - Fallout 2
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Kwietnia 2011, 16:43:14 »
Ja tam zawsze używałem MP9 do likwidowania nieco twardszych przeciwników na początku gry, choć na masy też się nadaje.

Hammer

  • Pierwszy oficjalny psujamajster!
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: Najlepsza i tania broń na dużą ilość słabych przeciwników - Fallout 2
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Kwietnia 2011, 02:39:09 »
Boozara sie nie kupuje, kradnie sie 3 sztuki w ncr ;d

karabinek 10mm, czyli H&K P90c 3 AP z perkiem bodajze, przy 12 robi 4 strzaly, z celowanem 3... chociaz ja jestem fanem g11e :D Po prostu lubie... Ale generalnie najtansza bron w uzytkowaniu to jest p90c, bo amonicji 10mm sa tony wszedzie, w ncr (gdzie jest dostepna bron) powinenes juz miec pol bagaznika naboi 10mm.... a seria z tego... z malej odleglosci.. fi....
Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?