Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 15, 2019, 06:30:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mój własny zombie - konkurs!  (Przeczytany 6244 razy)
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« : Sierpień 03, 2013, 20:03:21 »

Zombiaków na Schronie ciąg dalszy. Po recenzjach książek Rhiannon Frater - "Pierwszych dni" i "Konfrontacji" - przyszedł czas na konkurs, w którym do wygrania obie pierwsze odsłony trylogii "Zmierzch świata żywych"!

Żeby zdobyć "Pierwsze dni" i "Konfrontację", odpowiedz w poście w tym temacie na pytanie: jak i do czego wykorzystałbyś swojego własnego zombie? Na odpowiedzi czekamy do piątku, 9-ego sierpnia do godziny 13:00. Regulamin konkursu pod tym linkiem.

Konkurs prowadzony jest równolegle na naszym fanpage'u na Facebooku. Zapraszamy!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2013, 20:10:12 wysłane przez Veron » Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Sierpień 03, 2013, 20:08:36 »

Umawiamy się, że nie zgłaszamy identycznych odpowiedzi i na Facebooku, i na forum Cool Nagrodzimy najciekawszą wypowiedź spośród wszystkich - i z forum, i z Facebooka Grin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2013, 20:19:08 wysłane przez Veron » Zapisane

Projekt '13'

zackass1
Sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Sierpień 03, 2013, 20:29:56 »

Użyłbym zombiaka jako napęd prądnicy, łaziłby sobie w wielkim kole z przekładnią. Oczywiście całość dokładnie zabezpieczona przed ucieczką nieumarłego napędu. Może nie jest to zbyt kreatywne ale bardzo praktyczne, wszak cała obecna cywilizacja opiera się na elektryczności.
soq
Plutonowy
*

« Odpowiedz #3 : Sierpień 03, 2013, 21:05:42 »

Taki zombi ma wiele zastosowań.
-przywiązany do drzewa zombi jako cel do  Łykasz... Kulki z farbą jak karmny gąsior!
-można pochwalić się sąsiadom. Ilu z nich ma własnego zombie??!! Zwyrol
-może pilnować posesji pod naszą nieobecność Precz z preczem?
-można nauczyć go grać na Bal jak bal - disko rżnie na full! i wynajmować na wesela
-można wystraszyć natrętne dzieciaki z sąsiedztwa zakradające się by zobaczyć mojego zombie Idą, idą zombie, każdy Cię za dupę...
-można wykorzystać go jako pomoc w kuchni Zamiast kiełbachy o...bszamaj ogóra!
-może robić za klauna na urodzinach Sekretarz
-może nas pocieszyć kiedy nam smutno Głasi, głasi - tuli, tuli
-można się w nim zakochać Zacieszacz ^2
-można na niego nakrzyczeć jeżeli mamy taką potrzebę a on się nie obrazi W***wiony naczelny
-można bawić się z nim we wrestling Kilo wpierdolu
-można zajmować się jak dzieckiem Dzidzia
-można go ulepszyć bez obawy o uszkodzenie  Terminator
-Zombie to w ogóle miłe i poręczne stworzenie nie wiadomo dlaczego tak szykanowane przez ludzi Schronek
pucka
Schronowa wisienka
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Sierpień 03, 2013, 21:19:45 »

Użyła bym swego zombi do celów pożytecznych i niosących ulgę chorym na przykład...

Zombi można użyć do naturalnego uleczenia z zatwardzenia.
Choremu należy okazać wyżej wymienionego zombi w sprzyjających strachu okolicznościach (na przykład z zaskoczenia, lub w ciemnej piwnicy).
Uczucie nagłego strachu u chorego spowoduje rozluźnienie zwieracza odbytu, gdzie w następstwie dojdzie do uwolnienia nagromadzonego stolca, który stwarzał problem, pospolicie zwany zatwardzeniem.
Sposób ten jest naturalny, nie podrażnia żołądka i nie rozregulowuje pracy jelit. Należy jedynie przedsięwziąć środki ostrożności by nie doszło do pogryzienia pacjenta przez zombi.
Zombi jest, jako lek, użytku wielorazowego. Zatem jest ekologiczny i przyjazny środowisku, a na jego wypożyczaniu można się wzbogacić i pomóc chorym ludziom.

Własne zombi, ku lepszemu jutru  Idą, idą zombie, każdy Cię za dupę...

Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Sierpień 06, 2013, 16:23:07 »

No, Schroniaki, pozostały niecałe 3 dni. Upał sprzyja absurdalnym pomysłom, więc śmiało Słoneczko

Projekt '13'

Wiktul
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #6 : Sierpień 07, 2013, 02:50:00 »

Mój zombie zostałby przeze mnie wypożyczony jako tajny agent Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w wydziale Tajnych Operacji ds. Walki z Uszczuplaniem Kasy ZUS przez Emerytów. Zombie mógłby eliminować przeciwników ZUS w sposób niezawodny i niemal niewykrywalny, zaś ja byłbym pośrednim beneficjentem jego działań, jako jego właściciel pobierając w jego imieniu stosowne wynagrodzenie. Oto cechy mego ZombiUSa:

ZombiUS (Zombie - commando ZUS):

- doskonałe zdolności maskujące, pozwalające niepostrzeżenie wtapiać się w grupę odbiorców emerytur
- niezrównane umiejętności w porozumiewaniu się z odbiorcami emerytur na wszelkie tematy w senne popołudnia
- przygotowanie fizyczne do długotrwałych pościgów za celem, z utrzymaniem średniej prędkości panicznej ucieczki emeryta
- potencjalna niekaralność przez wzgląd na zły stan zdrowia / podeszły wiek
- pracownik idealny: zatrudniając go ZUS nie musiałby... płacić ZUS
ketyow
St. kapral
*

« Odpowiedz #7 : Sierpień 09, 2013, 11:12:58 »

Trzymałby kredens, a ja wreszcie mógłbym iść spać.
Hostus
Szeregowy
*

« Odpowiedz #8 : Sierpień 09, 2013, 11:38:59 »

Mój zombie...
Klimatycznie ma być?

Wynająłbym pokój na ostatnim piętrze kamiennicy... okno wychodziłoby na park. W środku postawiłbym rower do którego przywiązałbym go. Przewód dowiązany do elementów zbitej żarówki podłączyłbym bezpośrednio do twardówki odsłoniętej w wyniku trepanacji. I teraz uwaga...
Stoję na korytarzu i otwieram drzwi... snop światła wpada do pokoju wyodrębniając warstwę kurzu na starym dywanie. Nie wchodząc przez próg prawą ręką przełączam włącznik. Po środku pokoju widać i słychać trzask delikatnego wyładowania, a zaraz potem następny i kolejny... Powoli dociera do naszych uszu coraz głośniejszy skrzyp nienaoliwionej piasty.... lampa rowerowa zaczyna się żarzyć, aż wreszcie w jej świetle widać ekran kinowy. Dynamo tylnego koła uruchamia dawno nieużywany adapter, który ze skowytem zaczyna odtwarzać muzykę starej karuzeli, ale kabel tu się nie kończy - jego zwoje ciągną się po stopniach schodów w górę i w górę, aż na dach...
Głośniki adaptera zalewają pobliski park kakofonią przyprawiającą o drżenie, ekran kinowy podświetlony migotliwą żarówką rowerową w koło i w koło wyświetla ostatni fragment filmu "Cassablanca", w którym Rick mówi do Renault: "Louis, myślę, że to jest początek pięknej przyjaźni."...

A dach? Na dachu jest reflektor skierowany w niebo...
I pierdolnąłbym takiego batmana na niebie, że całe miasto by wiedziało że wróciłem.
Mocy przybywaj!
Joker

Myśleć jak Leonardo da Vinci! Bezcenne... ;]
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Sierpień 09, 2013, 17:52:27 »

Okej, dzięki wszystkim za zgłoszenia, wyników wypatrujcie w niedalekiej krótce Grin

Projekt '13'

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Sierpień 23, 2013, 14:11:13 »

Dyskusje na redakcyjnym zapleczu okazały się na tyle burzliwe, że wyłonienie zwycięzcy konkursu "Mój własny zombie" przeciągnęło się nieco w czasie (miał na to również wpływ fakt, iż na forum i na FB nadesłaliście równo 30 zgłoszeń Wink ). Niemniej nadszedł ów wyczekiwany moment i z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że książki "Pierwsze dni" i "Konfrontacja" wędrują do...

...użytkownika forum newsowego Trzynastego Schronu, Wiktula!

Oto jego odpowiedź na pytanie jak i do czego wykorzystałbyś swojego własnego zombie?:

Mój zombie zostałby przeze mnie wypożyczony jako tajny agent Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w wydziale Tajnych Operacji ds. Walki z Uszczuplaniem Kasy ZUS przez Emerytów. Zombie mógłby eliminować przeciwników ZUS w sposób niezawodny i niemal niewykrywalny, zaś ja byłbym pośrednim beneficjentem jego działań, jako jego właściciel pobierając w jego imieniu stosowne wynagrodzenie. Oto cechy mego ZombiUSa:

ZombiUS (Zombie - commando ZUS):

- doskonałe zdolności maskujące, pozwalające niepostrzeżenie wtapiać się w grupę odbiorców emerytur
- niezrównane umiejętności w porozumiewaniu się z odbiorcami emerytur na wszelkie tematy w senne popołudnia
- przygotowanie fizyczne do długotrwałych pościgów za celem, z utrzymaniem średniej prędkości panicznej ucieczki emeryta
- potencjalna niekaralność przez wzgląd na zły stan zdrowia / podeszły wiek
- pracownik idealny: zatrudniając go ZUS nie musiałby... płacić ZUS

Gratulacje dla wygranego i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursiwa! Smiley

Projekt '13'

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!