Autor Wątek: Głos Mr. New Vegas, Edena i Three Doga  (Przeczytany 3816 razy)

Doonkult

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Czy tylko ja uwielbiam Benny'ego? :D
Głos Mr. New Vegas, Edena i Three Doga
« dnia: 22 Września 2013, 19:42:40 »
...Wie ktoś czy/gdzie mogę takie coś ściągnąć? Jeśli chodzi o Trzypsa i Edena, to mówię tylko o jego głosie w radiu (i po polsku...). W folderach (właściwie to folderze bo przeszukiwałam tylko New Vegas) tego nie ma. Chyba, że jest, to powiedzcie.

Pomóżcie, proszę!

I z góry dzięki.

Doonkult

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Czy tylko ja uwielbiam Benny'ego? :D
Odp: Głos Mr. New Vegas, Edena i Three Doga
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Września 2013, 21:11:18 »
Ejj, tamto nieważne, i wybaczcie post pod postem. Jakby ktoś był zainteresowany jak to zrobiłam:
http://forums.nexusmods.com/index.php?/topic/295630-where-are-the-sound-files-for-mr-new-vegas/

Teraz jeszcze jeden problemik... Wie ktoś gdzie mogę ściągnąć "piosenki" z radia Enklawy (F3)? Oprócz thepiratebay.

BŁAGAM O POMOC.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Głos Mr. New Vegas, Edena i Three Doga
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Września 2013, 03:25:04 »
A znasz ich wykonawców?

(Pytanie może takie z dupy, ale nie grałem w Fallouta 3 to nie wiem o co cho, ale znam za to miejsca, gdzie legalnie można piosenki różne obczaić).
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Doonkult

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Czy tylko ja uwielbiam Benny'ego? :D
Odp: Głos Mr. New Vegas, Edena i Three Doga
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Września 2013, 16:00:48 »
Właściwie to mogłabym (i tak zrobię) skopiować z yt na zapiska.pl tylko chodziło mi o wszystkie zapakowane razem. Ale już nieważne, tak przesadnie dużo to ich nie ma.  :hyh

Teraz jeszcze jedna malutka prośba (i chyba ostatnia). Czy mógłby mi ktoś kto ma polską wersję F3 wysłać z folderu Data pliczek Fallout - Voices.bsa (przynajmniej tak w NV jest, ale tu też tak chyba powinno być). Nie mam F3, więc proszęę...

 :schrk:
Króliś na zachętę.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Głos Mr. New Vegas, Edena i Three Doga
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Września 2013, 21:39:01 »
A z wersji niezainstalowanej da się to wyciągnąć?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.