Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 23, 2019, 23:52:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia  (Przeczytany 4600 razy)
zjadacz
Szeregowy
*

« : Wrzesień 02, 2013, 14:52:18 »

Witam. Jak można przeczytać w nazwie tematu mam problem z zainstalowaniem spolszczenia do Fallouta na Steam. Pobrałem spolszczenie tutaj i rozpakowałem. Znajduje się tam instrukcja, czcionki oraz foldery TEXT i premade. Wiem że te foldery są chyba w plikach .dat, jednak nie wiem jak je edytować. Może ktoś wyjaśnić jak, bądź wysłać spolszczone pliki? Z góry dzięki
soq
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 03, 2013, 00:47:45 »

pradwopodobnie musisz nadpisać orginalne pliki gry. Dzisiaj nie ma problemow ze zdobyciem falloutow w wersjach pl, wiec nie wiem po co sobie zawracac glowe spolszczeniami  Smiley
zjadacz
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 03, 2013, 14:11:26 »

A ma ktoś może program pozwalający na edycje plików .dat? Mam spolszczenie, ale są to pliki do umieszczenia w critter i master.dat
Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 03, 2013, 15:18:52 »

Pliki .dat to skrót od plików typu data, może być w nich zapisane wszystko, dowolnym formatem. Próbowałeś otworzyć za pomocą Notatnika?

Możliwe, że będziesz w stanie uaktualnić wersję językową na Steamie. Ja tak zrobiłem na polskiej wersji Skyrima, uaktualniłem polską wersję do pełnej angielskiej, bo mi się nie podobało, że połowę gry z modów miałem po angielsku. Możesz tak spróbować zamiany na polski.
Steam->lewamysz->biblioteka->lewamysz->Fallout->prawamysz->właściwości->lewamysz->język.

Sprawdź, może jedno z dwóch zadziała. Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2013, 15:44:37 wysłane przez Glassius » Zapisane

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
zjadacz
Szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 03, 2013, 17:27:48 »

Niestety, Fallout nie jest po polsku na Steam. W plikach są programy ( kaMDM i F1UNDAT) którymi da się otworzyć .dat, ale nie widzę opcji ich podmienienia   Sad
szczypiorofix
St. sierżant
*

To jest kura, panie generale!

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 04, 2013, 08:59:29 »

Zjadacz: jak chcesz to mogę wrzucić critter.dat i master.dat na mojego chomika, skąd sobie ściągniesz. Mam wersję PL z cdp.pl, możesz spróbować podmieć pliki, może to coś da Wink

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!