Autor Wątek: Problem, Wygnańcy Bractwa  (Przeczytany 9842 razy)

Quarius

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Problem, Wygnańcy Bractwa
« dnia: 21 Kwietnia 2009, 19:50:03 »
Witam. Spotkała mnie dość dziwna sprawa, może ktoś też miał coś takiego. Mianowicie odwiedziłem Fort Independence, spotkałem Wygnańców, pogadałem z nimi, dostałem zlecenie na zbiórkę 'złomu'. Kilkakrotnie przynosiłem im stuff do sprzedania. Jakież było moje zdziwienie, gdy w końcu za którymś z rzędu razem wpadłem do nich a tu okazuje się... że nagle Wygnańcy są moimi wrogami. Jak nietrudno się domyślić zaczynają mnie eksterminować.
Czy ktoś wie, czemu mogliby się zwrócić przeciwko mnie? Zaznaczam, że nie wykonałem przeciwko nim żadnych negatywnych kroków (żadnych ataków, włamów do siedziby itp.). Ewentualnie czy da się to jakoś odkręcić (choćby kodem), jeśli to jest błąd gry?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Problem, Wygnańcy Bractwa
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwietnia 2009, 20:01:55 »
Może wchodzieś do jakiś ich placówek bez zaproszenia? Byłą o tym mowa na forum
Użytkownik został zbanowany.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Problem, Wygnańcy Bractwa
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwietnia 2009, 09:23:44 »
ja mam identycznie z tym wyjątkiem że w ogóle nie mogę z nimi zagadać bo atakują mnie od początku - bug po prostu, podobno jest jakiś kod na zaprzestanie walki, mi nie udało się go znaleźć.

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Problem, Wygnańcy Bractwa
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwietnia 2009, 20:45:03 »
ja raz tak mialem ale ja raz podczas walki z czyms tam postrzelilem jednego z wygnancow na patrolu (podrozy?) i wtedy kazdy mnie atakowal moze u was jest tak samo?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Problem, Wygnańcy Bractwa
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Kwietnia 2009, 21:02:33 »
jak go przez przypadek postrzeliłeś wystarczy przytrzymać R (poddanie się). Może ci wybaczą. MOŻE. ;)
Użytkownik został zbanowany.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Problem, Wygnańcy Bractwa
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipca 2013, 12:54:37 »
Odgrzebuję trochę temat :)

Też miałem ten sam problem, że po pewnym czasie Wygnańcy z Bractwa Stali byli do mnie wrogo nastawieni, nawet nie wiem kiedy to się stało ale musiałem postrzelić jakiegoś "braciszka" przypadkiem.
Szukałem w necie i znalazłem:
trzeba otworzyć konsolę tyldą "~" i wpisać "setally 1b2a4 1d3ff 1" i po sprawie. W końcu mogę normalnie pogadać z protektorem Casdinem :)
Mam tylko nadzieję, że taki mały trik nie namiesza w grze ;)
Mam nadzieję też, że komuś pomogłem.
Źródło: Fallout Wikia
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog