Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Luty 19, 2019, 06:09:14 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Pochwa造 z wpisaniem do akt #1 stopnia  (Przeczytany 6131 razy)
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 8765

Wytyczaj帷 kierunek - Emanacja azymutem!

« : Grudzie 03, 2011, 22:23:13 »

Wystawione na widok publiczny spisy cz這nk闚 za這gi/czytelnik闚 Trzynastego Schronu, wykazuj帷ych si aktywno軼i, pracowito軼i w r騜nych obszarach dzia豉nia Trzynastego Schronu (w tym na forum), b康 wysok 鈍iadomo軼i schronistyczn stopnia #1.

Niech im  Emanacja 13S b這gos豉wi! 草速ek

Ku chwale Trzynastego Schronu!

Wyr騜nieni za dzia豉lno嗆 na rzecz Trzynastego Schronu

Ati [GE/13S] - za reprezentowanie Trzynastego Schronu na warszawskich salonach wielkiego 鈍iata dystrybucji gier komputerowych.

Dany [GE] - za reprezentowanie Trzynastego Schronu na warszawskich salonach wielkiego 鈍iata dystrybucji gier komputerowych.

BeF [13S] - za wykonanie szeregu klimatycznych prac graficznych na rzecz Trzynastego Schronu, w tym m.in. ubranka dla "telewizorka".

Holden [13S] podw鎩nie za:
- trwa造 wk豉d w rozbudow i modernizacj warsztatu pracy, za pomoc kt鏎ego wydajemy Trzynasty Schron, czyli techniczn stron naszego serwisu
- wyj徠kowy wk豉d w budow dzia逝 o Falloucie 3.

Uqahs [13S] - za przeprowadzenie "Operacji Wasteland 2" i zwi您any z tym lans oraz promocja Trzynastego Schronu.

Aktualizacja: 30.XI.2014

« Ostatnia zmiana: Stycze 06, 2016, 15:58:41 wys豉ne przez Squonk » Zapisane

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Grudzie 31, 2011, 18:13:31 »

Do grona Wyr騜nionych za dzia豉lno嗆 na rzecz Trzynastego Schronu do陰czy BeF.

Emanacja 13S tak chcia豉!

Kiss

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 15, 2012, 00:13:14 »

Grono Wyr騜nionych za dzia豉lno嗆 na rzecz Trzynastego Schronu zosta這 poszerzone o Holdena.

Emanacja 13S tak chcia豉!

Kiss

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 30, 2014, 12:46:31 »

Wyr騜nienie za dzia豉lno嗆 na rzecz Trzynastego Schronu dostaje Uqahs.

Emanacja 13S tak chcia豉!

Kiss

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Maj 26, 2015, 19:51:06 »

Za wpłaty na działalność Trzynastego Schronu w latach 2011-2014 Wyróżnienie za działalność na rzecz Trzynastego Schronu dostają:
- KeniG
- nie wiem
- nasa3000
- Uqahs
- Jerzy
- Squonk
- Veron

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 28, 2015, 00:29:37 »

Stary Wujek otrzymuje Wyr騜nienie za dzia豉lno嗆 na rzecz Trzynastego Schronu za skuteczn promocj schronowych koszulek.

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Stycze 08, 2016, 00:10:03 »

Squonk za przygotowanie popularnych materia堯w na schronowego Facebooka:
1) Motywuj帷y obrazek z rana jak 鄉ietana. (16.12.2015)

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecie 10, 2016, 21:49:09 »

Bart otrzymuje Wyróżnienie za działalność na rzecz Trzynastego Schronu za przygotowanie i realizację sesji fotograficznych promujących Trzynasty Schron.

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 08, 2016, 17:42:02 »

Stary Wujek otrzymuje Wyróżnienie za działalność na rzecz Trzynastego Schronu za zorganizowanie pomysłowej akcji - "Wykreślanka" - promującej tematykę falloutową na Trzynastym Schronie.

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Czerwiec 11, 2016, 18:46:56 »

Wrathu otrzymuje Wyróżnienie za działalność na rzecz Trzynastego Schronu za poprowadzenie operacji "#‎SchroNPCepcja‬" promującej tematykę falloutową na Trzynastym Schronie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2016, 18:48:30 wys豉ne przez Squonk » Zapisane

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Stycze 22, 2017, 00:23:42 »

Stary Wujek za przygotowanie popularnych materia堯w na schronowego Facebooka:
1) Kto si wybiera? Wink (23.07.2016)

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesie 08, 2018, 15:55:00 »

Stary Wujek za działalność na rzecz Trzynastego Schronu I stopnia za wykonanie działań prowadzących do osiągnięcia na schronowym kanale YouTube liczby 1000 subskrybentów, pozwalającej na spełnienie obowiązkowego warunku dołączenia do programu partnerskiego.

/Uchwała Zarządu stowarzyszenia Kolektyw Trzynasty Schron 003/2018/

Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!