Autor Wątek: Regulamin zbiorczy konkursów organizowanych na forum  (Przeczytany 4164 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Regulamin zbiorczy konkursów organizowanych na forum
« dnia: 30 Maja 2013, 00:09:37 »

1. Organizatorem konkursu jest redakcja czasopisma internetowego "Trzynasty Schron - Baza wiedzy o serii Fallout i kulturze postapokaliptycznej" (ISSN 1899 - 6396) oraz wymienione podmioty wspierające.
2. Konkurs nosi oficjalną nazwę podaną przez Organizatora.
3. Nagrody w konkursie są wymienione wraz z podaniem ich fundatora/sponsora.
4. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia. Konkurs trwa do czasu podanego przez Organizatora.
5. Konkurs rozstrzyga Organizator, w sposób podany w informacji konkursowej. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu w najszybszym możliwym terminie.
6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie swoich danych adresowych, w sposób podany przez Organizatora, w ciągu 7 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu. Użytkownik podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich niekomercyjne przetwarzanie w obrębie redakcji Trzynastego Schronu.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
8. Po wysłaniu zgłoszenia, może podlegać ono modyfikacjom do chwili zakończenia konkursu - chyba, że zostanie to zastrzeżone przez Organizatora.
9. Wysłanie zgłoszenia/pracy konkursowej/przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
10. Organizator może wykorzystywać nagrodzone/nadesłane prace do celów informacyjnych, związanych z bieżącą działalnością Trzynastego Schronu. Wszelkie pozostałe formy wykorzystania nagrodzonych/nadesłanych pracy będą uzgadnianie z ich twórcami.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polski.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminu (zmiany obowiązują od momentu ogłoszenia ich na stronie) oraz samodzielnego rozstrzygania wszelkich spraw związanych z konkursem, a nie objętych niniejszym regulaminem.
13. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem będą miały zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2014, 01:40:55 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.