Autor Wątek: Pytanie o dodatki  (Przeczytany 4266 razy)

smektes

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Pytanie o dodatki
« dnia: 18 Lipca 2013, 14:09:09 »
Witam  :)

Mam pytanie, czy w przypadku wszystkich dodatków do NV po ukończeniu każdego z nich, jest zwracane wszystko z powrotem do ekwipunku ?? Bo np. czytałem gdzieś, już nie pamiętam dokładnie gdzie, że w F3 przy dodatku Mothership Zeta, po jego skończeniu rzeczy z ekwipunku przepadają...

2 sprawa. Rozwiązuję zadanie Na Zielonej Trawce, odnalazłem już Kelly i znalazłem miejsce wydostawania się gazu. Teraz w jaki sposób mam to wszystko wysadzić w powietrze ?? Próbowałem z dynamitem z długim lontem, ale albo nie jestem w stanie zdążyć do windy albo jak zdążę zjechać na inny poziom krypty 21, to wychodzi na to, że nim nie rzuciłem, wszystko inne potencjalnie zawodzi  >:( .

Pozdrawiam.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Pytanie o dodatki
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2013, 20:28:31 »
Jeżeli chodzi o dodatki NV, to nic nie powinno zaginąć, a i sprzęt z Mojave możesz wykorzystywać w DLC. Wyjątkiem jest Dead Money, gdzie musisz nastawić się na sprzęt zdobyty, ale i ten z którym dotrzesz do bunkra BoS odzyskasz po ukończeniu dodatku.

W przypadku krypty 22, to wystarczy rzucić granatem/dynamitem w kierunku oparów przez drzwi pomieszczenia, w którym znajduje się komputer z danymi.

smektes

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Pytanie o dodatki
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipca 2013, 00:36:08 »
Cytuj
Jeżeli chodzi o dodatki NV, to nic nie powinno zaginąć, a i sprzęt z Mojave możesz wykorzystywać w DLC. Wyjątkiem jest Dead Money, gdzie musisz nastawić się na sprzęt zdobyty, ale i ten z którym dotrzesz do bunkra BoS odzyskasz po ukończeniu dodatku.

Aha,ok. Schodząc trochę z tematu jak się to miewa w F3 ??

Cytuj
W przypadku krypty 22, to wystarczy rzucić granatem/dynamitem w kierunku oparów przez drzwi pomieszczenia, w którym znajduje się komputer z danymi.

Zadanie rozwiązane, dzięki  :) .

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Pytanie o dodatki
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipca 2013, 05:05:33 »
W The Pitt, Point Lookout, Broken Steel możesz swobodnie korzystać z ekwipunku - wnosić i wynosić.
Operation Anchorage w "symulacyjnej" części wykorzystuje własne wyposażenie, natomiast po DLC otrzymujesz dostęp do nowych zabawek, jak i tych z którymi zaczynałeś.
W Mothership Zeta może być problem jedynie, gdy pozostawisz część ekwipunku przed "spacerem kosmicznym", bo po tym etapie nie można wrócić do lokacji. Musisz albo targać złom, albo zapobiegawczo pozostawić sprzęty gdzieś na "kapitalnych pustkowiach".

smektes

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Pytanie o dodatki
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipca 2013, 02:59:25 »
Podziękował za info  :) .