Autor Wątek: Problem ze sterowaniem w jednym miejscu.  (Przeczytany 4259 razy)

Doonkult

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Czy tylko ja uwielbiam Benny'ego? :D
Problem ze sterowaniem w jednym miejscu.
« dnia: 28 Marca 2013, 12:19:48 »
Ta, kolejny mój temat z pytaniem...  :/ Mam nadzieję że nie macie mi tego za złe...  :D

Więc właśnie dostałam od starszego misję przepędzenia jakiegoś gościa z NCR. I za każdym razem jak kończę rozmowę ze starszym przenosi mnie jeszcze do bunkra ale obok wyjścia. I tu się zaczyna problem... Nie mogę nic zrobić, żaden z przycisków nie działa, a tam po rogach nie ma ani kompasu ani PA... Działa tylko F i ruszanie kamerą... Nie mogę chodzić... nic nie mogę... D: Wie ktoś co robić?

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Problem ze sterowaniem w jednym miejscu.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Marca 2013, 12:32:12 »
Spróbuj wczytać jakiegoś wcześniejszego save'a, najlepiej takiego sprzed wejściem do bunkra bractwa, tak na próbę, ewentualnie autosave'a i spróbuj jeszcze raz
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Doonkult

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Czy tylko ja uwielbiam Benny'ego? :D
Odp: Problem ze sterowaniem w jednym miejscu.
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marca 2013, 12:41:01 »
Zrobiłam już to kilka razy i nic. :C

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Problem ze sterowaniem w jednym miejscu.
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Marca 2013, 12:48:34 »
I tylko w tym miejscu tak się dzieje?
Hmm który to jest dokładnie quest bo jakoś nie kojarzę, ten z Helios Jeden?
Nie wiem czy to coś da ale czy próbowałaś wykonać sprawdzanie plików w steamie?
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Doonkult

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Czy tylko ja uwielbiam Benny'ego? :D
Odp: Problem ze sterowaniem w jednym miejscu.
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marca 2013, 13:42:11 »
-Tak, tylko tu.
-Nie. http://fallout-corner.pl/page.php?131.32 <Ta pierwsza w tym.
-Yyyy... Nie... Nawet nie wiem o co chodzi. XD

Tak jeszcze mogę dodać, że mój brat mówił, że miał taki sam problem ale nie pamięta co wtedy zrobił...

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Problem ze sterowaniem w jednym miejscu.
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Marca 2013, 15:55:49 »
W uruchomionym kliencie Steam, w Bibliotece klikasz prawym na Fallout New Vegas i wybierasz "Właściwości", potem zakładkę "Pliki lokalne" i "Sprawdź spójność plików gry" i czekasz. Program zweryfikuje pliki gry. Jeśli otrzymasz komunikat, że brakowało lub zaktualizował jakieś pliki to znaczy, że coś było nie tak. Jeśli wszystko jest ok to chyba nie jest to wina plików tylko jakiegoś błędu w grze.
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog