Autor Wątek: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta  (Przeczytany 7268 razy)

Jellow

  • Wiadomości: 6
Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« dnia: 25 Marca 2013, 23:06:38 »
Witajcie. Nie chciałem tego posta pisać tak po chamsku jako reklamówki, ale to chyba jedyna droga do celu. Otóż od jakiegoś czasu chciałem okleić sobie komputer naklejkami związanymi z Falloutem. Szukałem tego na allegro i w google, ale nie znalazłem. Potem dotarło do mnie, że przecież nie po to kończyłem wzornictwo żeby użalać się nad brakiem gadżetów tylko po to żeby je zrobić jak potrzebuję :)

No i zrobiłem, a jak już Fallout to i inne gry. Otworzyłem sklep internetowy i można tam obejrzeć katalog z Falloutowymi naklejkami. Zapraszam na www.diamondskins.pl

P.S - Mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu forum takim "ogłoszeniem". Chciałem po prostu dać znać, że można mieć coś fajnego czego nikt nie produkuje. W ogóle dziwny jest ten świat, na forum gry online ludzie marudzą że jest  mało fajnych rzeczy z grami w ludzkich cenach, a jak napisałem na kilku forach że można kupić naklejki to od razu usuwają tematy. No heloł... skąd mamy wiedzieć, że są takie rzeczy jeśli nie można nawet napisać gdzie je kupić?

Sorry za ten offtop, tak mnie natchnęło ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marca 2013, 14:23:06 »
W sumie to raz czy dwa razy wykopaliśmy stąd jednego z drugim pajaca, którzy po chamsku chcieli się reklamować  :gtfo:

Ty zaś piszesz z miejsca o co chodzi, więc by czemu nie?  :hyh Temat przeniosłem na tą tablicę - bo tu bardziej będzie na miejscu. Natomiast powinieneś wziąć pod uwagę fakt, że Bethesda bardzo nie lubi jak ktoś trzepie kasiorkę na jej znakach handlowych. Baaa! Rok temu było dość głośno o sprawie, gdy jakiś koleś - z Austrii bodajże - miał w necie galerię własnych artów inspirowaną tylko Falloutami. Ale że miała ona zajebistą oglądalność w sieci, to...  :/

Więc uważaj jakby co  :parnacz:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jellow

  • Wiadomości: 6
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marca 2013, 16:53:32 »
Hej. wielkie dzięki!

A wiesz, że myślałem o tym? Kurcze no to jest mały problem i uważam, że totalna złośliwość ze strony producentów. Sami nie dbają o to abyśmy my jako fani mieli gadżety z ulubionych gier. Ja chciałbym mieć wiele rzeczy inspirowanych (ba! a nawet po prostu z materiałów z gier) a nie mogę bo producenci nie robią... Nie robią i burzą się jeśli my jako gracze weźmiemy to w swoje ręce.

Nie mam pojęcia czy bethesta się do mnie odezwie, jeśli tak to wiadomo - fallout ze sklepu zniknie. Puki co, można kupować. Dla mnie to kwestia czasu, paliwa, umiejętności i wiedzy jak robić takie rzeczy. Ostatecznie jestem przekonany, że inwestuję więcej swojego czasu i pieniędzy w zrobienie naklejek i drukowanie ich niż zarabiam na biednej betheście ;)

Elaborat mógłbym napisać o tym jak nie lubię B ;D

BTW. na Allegro jest w sumie trochę rzeczy z Falloutem - kubki i plakaty chyba. Też robione przez takich Mietków jak ja. Zaraz będę miał foto laptopa z naklejonymi naklejkami na niego.

A w sumie to może... wygenerowałbym jakiś kod promocyjny dla pierwszych 20 osób ze schronu które coś kupią?
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2013, 17:15:57 wysłana przez Jellow »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marca 2013, 17:44:05 »
To by była dobra opcja :hyh

Odezwij się na mojego mejla z koncepcją tego, ewentualnie ja zagadam wieczorem jak będę miał czas.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jellow

  • Wiadomości: 6
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marca 2013, 18:03:04 »

Mam kiepski aparat i porysowanego lapka, ale mniej wiecej tak to może wyglądać ;) (naklejki są już naklejone w rzeczywistości, to nie photoshop czy coś. Rozmazałem wszystko poza vlepkami bo te rysy na lapku straszą:P ) Odezwe sie, dzieki wielkie!!
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2013, 18:05:23 wysłana przez Jellow »

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Marca 2013, 21:26:56 »
Diamondskins.pl © 2013. All Rights Reserved.
Niech Cię :emanacja13s: ma w swej opiece.

Jellow

  • Wiadomości: 6
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Marca 2013, 22:09:19 »
Diamondskins.pl ˆ 2013. All Rights Reserved.
Niech Cię :emanacja13s: ma w swej opiece.


Hej. Dzięki za zwrócenie uwagi :) Wordpress z autoamtu rzuca takim hasłem i w ogóle tego nie widziałem :( Już jest jak trzeba. No i niechal XYZ ma mnie w swojej opiecie, racja :)

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Marca 2013, 22:52:39 »
Akurat nie do skądinąd słusznego hasła miałem zastrzeżenia. Chociaż, jak chcesz, to masz prawo zrezygnować ze swych praw. Problem w tym, że poszczególne firmy (nie tylko Bethesda), z których "dóbr" niematerialnych czerpiesz pełnymi garściami, mogą zechcieć swych praw bronić.
Na wzornictwie musieliście mieć prawo autorskie.

Jellow

  • Wiadomości: 6
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Marca 2013, 00:36:06 »
Oczywiście, że mieliśmy. Z tym, że mi nie odpowiada fakt, że gadżety z grami są u nas dostępne w stopniu 0. Na allegro widzę masę kubków, plakatów, pseudoobrazów na płótnie i takich tam, które robią ludzie tacy jak ja. Myślę ze problem praw autorskich pojawia się przy zarobkach, a wierz mi, że na tym się nie zarabia tyle żeby jeść przez miesiąc :)

Dlatego w sklepie są też inne naklejki (które już w większości, nie licząc zdjęć gwiazd, nasze). Niedługo planujemy (sklep prowadzę z dziewczyną), robić ubrania także gry to kwestia pasji a nie zarobku w tym wypadku.

A jak przyjdą po mnie to cóż. Usunąć będzie trzeba :( Przy okazji, dodałem naklejki z Diablo jakby ktoś chciał.

P.S - za to na e-bayu gadżetów mi nie brakuje. Jak wpisałem League of Legends to oniemiałem... Cóż, nasz kraj produkuje gry AAA, których średnia ocen zawstydziłaby nie jedo potężne studio, a kultura grania i edukacja z tym związana jest na poziomie tak niskim, że zbiera mi się na depresję... hah chyba założę bloga i będę wylewał swoje żale ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 00:40:38 wysłana przez Jellow »

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Marca 2013, 23:06:13 »
Przejrzałam sobie stronkę, spoko rzeczy i ogólnie fajna inicjatywa tylko najbardziej mi się spodobał ten wzorek z ramionami ośmiorniczki u góry (ośmiorniczki są w ogóle takie coool  :3  ), może coś byś z tym zrobił?
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu

Jellow

  • Wiadomości: 6
Odp: Hej. Robię naklejki o tematyce Fallouta
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Marca 2013, 16:45:02 »
Nie ma sprawy. Własne projekty też mogą być :) Niestety nie prowadzę usług związanych z tworzeniem grafiki na zamówienie, bo to jest kwestia projektu i poprawek. Pracowałem ponad 2 lata jako grafik firmie która robi strony internetowe i powiem Ci że mam dość robienia czegoś nie dla siebie :) Teraz robię to co mi się podoba, albo z przesłanego projektu. Także jeśli chcesz zrobić z czegoś naklejkę to żaden problem dla mnie :) Mogę robić w niemal dowolnym formacie i dowolną ilość.

Kontakt: kontakt@diamondskins.pl

Nad ośmiorniczkami pomyślę ;) Te macki robiłem tylko do logo, ale jeśli wpadne na pomysły to zrobię także z mackami. Hentaiiiiiiiiiii xD
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2013, 16:46:36 wysłana przez Jellow »