Autor Wątek: Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca  (Przeczytany 5048 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca
« dnia: 10 Marca 2013, 20:28:03 »

Zgodnie z nie pisaną - bo jakby była pisana, to trzeba by się było jej trzymać - tradycją, jak co roku o tej porze organizujemy konkurs TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PAŃ.

Tacy jesteśmy niepoprawni politycznie i mamy tam a nawet tam, te wszelkie gadki o parytetach i równości płci. Kobiety na Trzynasty Schron, ot co!

A jak już po politykowaliśmy, to myk na naszego schronowego Facebooka zapoznać się z zasadami, tego łatwego konkursu.



A przy okazji każda z Pań, która tu zajrzy dostaje  :flwr: :flwr: :flwr:

 :emanacja13s: tak chciała!  :bnn  :snd
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2013, 00:11:26 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marca 2013, 22:03:24 »
Naczelny zaczął się jąkać, czy mnie się zdaje ?

Na dokładkę się zapytuję, czy to prowokacja, że w dniu mężczyzny w twarz się rzuca konkursem przeznaczonym li tylko dla płci pięknej ?!? No i wyłącznie dla posiadaczy mordoksięga ! To już za wiele jak na moje słabe nerwy.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca 2013, 00:13:19 »
A widział jakie jest zadanie konkursowe? :zwr Choć zaznaczam, że to nie ja, mimo, że czasem też tak lubię :ords
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marca 2013, 10:50:51 »
A co to za problem rozpoznać kończynę dolną, prawą kobiecą /mam nadzieję/ upstrzoną obuwiem, ochraniaczem na articulatio genus, frywolnymi rajstopkami i paskami /sztuk 2/ na tle poemaliowanej w latach 90-tych ściany.

Rozchodzi się o to, że diaspora nonfacebookowa została pominięta przez :emanacja13s:. A to się nie godzi się.
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2013, 11:51:39 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marca 2013, 11:53:28 »
Nie podpowiadać! :wkur:

No to dużo ta diaspora traci, bo sporo lżejszych acz czasami na serio rzeczy pojawia się tam. A co za problem założyć sobie tam konto z minimalną ilością informacji i polajkować profil Schronu? :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marca 2013, 16:22:50 »
Zasady nie pozwalają  :P Po co mi kwasy?
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs Raginia-Diakow #2 - na 8 marca
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marca 2013, 23:11:05 »
Aj tam kwasy. Mając Mordziaka nikt nie każe wchodzić w jakieś interakcje z innymi użytkownikami tego serwisu  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.