Autor Wątek: Zmiana warty  (Przeczytany 5724 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Zmiana warty
« dnia: 23 Stycznia 2013, 13:44:39 »

Dzisiaj dochodzi do zmiany na stanowisku sekretarza Redakcji Trzynastego Schronu. Nowym sekretarzem zostaje Veron. Wszystkim osobom, z którymi współpracowałem przez ostatnie trzy lata jako sekretarz redakcji, pragnę złożyć ogromne podziękowania. Trzynasty Schron stał się dla mnie drugim (a czasami pierwszym) domem, w którym rozwinąłem się intelektualnie i osobowościowo. Poznałem nie tylko wielu wspaniałych ludzi, ale również samego siebie. A najważniejsze dla mnie jest to, że to poznawanie się nie skończyło, bo nie mam zamiaru ze Schronu jak na razie odchodzić. Kierując się jednak myślą ś.p. gen. Petelickiego, trzeba awansować ludzi lepszych od siebie, żeby wszystko działało najlepiej jak tylko się da. Wierny tej idei, bez żalu przekazuję moje dotychczasowe stanowisko osobie, która będzie wiedziała co z nim zrobić.

Ku chwale Trzynastego Schronu!
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Stycznia 2013, 14:09:58 »
Nie było żadnych nocnych rozmów z rzecznikiem rządu, nacisków politycznych czy innych takich :zwr

Decyzja została podjęta przez wydawcę Trzynastego Schronu - stowarzyszenie Kolektyw Trzynasty Schron, na mocy Ustawy Prawo Prasowe z dnia 26 stycznia 1984 r. (z późniejszymi zmianami).

Tak dla formalności by lud wiedział co i jak :bnn :snd :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Stycznia 2013, 14:56:35 »
Chciałoby się spytać co mu do łba strzeliło, ale głupie nawiązania do wspomnianego generała z uwagi na podniosłość chwili sobie odpuszczę.

Skoro jednak :emanacja13s: tak chciała, to mogę tylko Sekretarzowi podziękować za wyrozumiałość i spokój w toczeniu mniej, jeszcze mniej i tych najmniej rozumnych dysput.

A jeżeli nie wiemie nie otrzymasz odprawy co najmniej równej tej zainkasowanej przez prezesa GPW, to możemy powalczyć. Chociażby dla samej idei walki.
« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2013, 16:06:09 wysłana przez toga5 »

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Stycznia 2013, 16:20:59 »
Podziękować  :ncz

I niech  :emanacja13s: sprzyja nam wszystkim ;)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Stycznia 2013, 23:34:12 »
Niech się teraz Veron męczy. :D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Stycznia 2013, 02:17:46 »
Teraz to się zacznie sława: kobiety, alkohol, dragi, wywiady w telewizji, występy w zakładach pracy  :piwo: :piwo2: :szama: :aqq: :zcz: :zcz2:

 :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Stycznia 2013, 09:39:11 »
Tak jak u Jasia było.  :) O autografach zapomniałeś. Trzeba poćwiczyć rozmach. Umiejętność maskowania też się przyda.  :hyh
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Stycznia 2013, 09:46:50 »
Łubu-dubu, łubu-dubu niech żyje nam, sekretarz naszego klubu Schronu! Nieeech żyje nam!!!  :spk
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog